Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-06

“Lufthansa” atšaukė šimtus skrydžių

  
“Lufthansa” atšaukė šimtus skrydžių
© Wikimedia.org
Penktadienį prasidėjęs “Lufthansos” streikas truks savaitę.
Bendrovė planuoja, kad teks atšaukti tik artimojo nuotolio skrydžius.

Penktadienį po pietų Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ atšaukė šimtus skrydžių. Skaičiuojama, kad iš viso vos per vieną dieną atšaukta 290 skrydžių.

Toks sprendimas priimtas paskelbus apie įgulos narius vienijančios profsąjungos ir bendrovės vadovų deryboms. Jose nepavyko abiem pusėms priimtino sprendimo dėl pensijinių išmokų ir pensijų programos, pranešė portalas delfi.lt.
Teigiama, kad streikas truks net savaitę. Tiesa, bendrovė planuoja, kad teks atšaukti tik artimojo nuotolio skrydžius. Visi kiti lėktuvai kils ir leisis kaip numatyta tvarkaraščiuose.
 
Bendrovės valdytbos atstovų teigimu, „Lufthansa“ sutiko patenkinti dabartinio personalo reikalavimus, tačiau profsąjungos nori, kad dabar išsiderėtos sąlygos galiotų tiek dabartiniams, tiek visiems ateityje kompanijoje dirbsiantiems darbuotojams.
 
Pastaruoju metu „Lufthansa“ nuolat derasi su įvairiomis bendrovėje dirbančiua darbuotojus vienijančiomis profsąjungomis, nes stengiasi sumažinti išlaidas. Ypač daug pasipriešinimo sulaukta dėl išankstinio išėjimo į pensiją schemų.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Aš iš tiesų labai sunerimau, kai prie įvažiavimo į kapines kelininkai pastatė ženklą: „Vienpusis eismas“.