Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-03

“Lufthansa” nepaisys D. Trump’o draudimo dvi dienas

  
“Lufthansa” nepaisys D. Trump’o draudimo dvi dienas
© wikimedia commons.org
“Lufthansa” musulmonus į Bostoną skraidins iki vasario 5-osios dienos, jeigu jie turi galiojančias J
Daug nepasitenkinimo sukėlusį draudimą D. Trump‘as pasirašė prieš savaitę.

Skrydžių bendrovė „Lufthansa“ dar dvi dienas, iki vasario 5-osios dienos, skraidins į JAV visus keleivius, kurių, anot Valstijų prezidento Donald’o Trump’o, nebelaukiama, nes įsigaliojo draudimas į šalį atvykti piliečiams iš septynių musulmoniškų šalių.

Tačiau Vokietijos bendrovė pareiškė, kad ji remiasi Masačiusetso teismo išaiškinimu, kad draudimas negalioja iki vasario 5-osios dienos, tad visus “Lufthansa” keleivius, kurie iki vasario 5-osios ruošėsi keliauti į Bostoną (JAV), pakvietė registruotis skrydžiams ir nekeisti savo planų, jegi jie turi galiojanias JAV vizas, pranešė thelocal.de.
Daug nepasitenkinimo sukėlusį draudimą D. Trump‘as pasirašė prieš savaitę ir uždraudė į JAV atvykti Irano, Irako, Libijos, Somalio, Sudano, Sirijos ir Jemeno piliečiams.
 
Nors Jungtinėse Valstijose vyksta nuolatiniai protestai prieš šį draudimą, Baltieji rūmai pareiškė, kad jis galios, kaip numatyta, mažiausiai kelis mėnesius, ir jam įsigaliojus šalis bus saugesnė, nes kelias teroristams bus užkirstas.
 
 
  

Žymos: Iranas, JAV, Vokietija, Sirija, Lufthansa, Donald Trump, somalis, musulmonų draudimas, Jemenas, Sudanas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...