Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-24

M. Shumacheriui piešiamas juodžiausias scenarijus

  
M. Shumacheriui piešiamas juodžiausias scenarijus Vegetacinėje būklėje esantis M. Shumacheris išgyventi ir pasveikti šansų beveik nebeturi?

Daugkartiniam “Formulės-1” čempionui piešiamas juodžiausias scenarijus. Šiandien žiniasklaida paranešė, kad Michaelis Shumacheris nepasveiks. Jeigu ir atsibus iš komos, jis niekada negalės vaikščioti, kalbėti ar pats pavalgyti.

 Tokią išvadą pateikė “Formulės-1” gydytojasGary Hartsteinas atsižvelgdamas į lenktynininko gydytojų komentarus apie sportininko sveikatos būklę. M.Schumacherio daktarai, jog po incidento hematomų smegenyse atsirado ne tik kairėje ar dešinėje pusėje, o viduryje. Tai – smegenų dalis, nuo kurios priklauso žmogaus sąmoningumas, sužadinimas, kraujo spaudimo kontroliavimas, rijimas, kvėpavimas.
Anot G. Hartsteino, jeigu M. Shumacheris atsigaus ir gyvens pilnavertį gyvenimą. „Tai bus visuotinis stebuklas, tačiau jo laukti ir tikėtis neverta“, - liūdnai kalbėjo jis, pridurdamas, kad tikrai labai norėtų, kad šios niūriausios prognozės galų gale nepasitvirtintų.
 
Šiuo metu M. Shumacheris yra vegetacinės būklės. Medikai jau anksčiau, komentuodami šią situaciją sakė, kad šansai atsigauti ir grįžti į normalų gyvenimą labai menki. Mat tikėtis, kad pacientas pasveiks galima tuomet, kai iš komos pabundama po dviejų-trijų savaičių. Tuo tarpu M. Shumacheris komoje yra nuo praėjusių metų pabaigos. Tad šis periodas užsitęsė per ilgai.
 
Liūdniausias scenarijus, anot amerikiečio G. Hartsteino, yra nesikeičianti vegetacinė būklė. O tai reiškia, kad sportininkas pats nevykdo jokios protinės veiklos ir nereaguoja į išorinius dirgiklius. Esant tokios būklės šansai išgyventi – minimalūs.
 
  

Žymos: Ligos, Michael Shumacher

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.