Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-14

Mama, mirtinai sumušusi savo dvimetę dukrytę aukštakulniu batu, išvengė kalėjimo

  
Mama, mirtinai sumušusi savo dvimetę dukrytę aukštakulniu batu, išvengė kalėjimo
© Twitter nuotrauka

31 metų amžiaus moteris, žinoma kaip Labake M, nužudė savo vos dviejų metukų sulaukusią mažylę. Mama ją negyvai uždaužė aukštakulniu batu.

Pasaulį nustebino bylos atomazga - vienu žiauriausių šio amžiaus vaikų nužudymų kaltinama moteris į kalėjimą nesės - medicinos ekspertų komisija nustatė, kad moteris serga šizofrenija.
Dvejų metuku mergytė, vardu Destiny, nužudyta buvo pabėgėlių stovykloje Aachner gatvėje, Weiden apylinkėje, Cologne, Vokietijoje.
 
Šiurpus nusikaltimas įvyko gruodžio 9 dieną. Vaikelis patyrė kelių kaulų lūžius, pasakojama, kad mergytės veidukas buvo neatpažįstamai sukniuždytas.
 
Medikai patvirtino, kad mirties priežastis - patirtos traumos galvos srityje.
 
Mergaitės tėvas Chideral M. policiją informavo mergaitės mamai apsilankius jo namuose be vaiko, vyras teigė, kad negalėjo suprasti, ką kalba Labake M. Paklausta, kur yra vaikelis ji atsakė, kad mergaitė „yra ten, kur ji ir priklauso”.
  

Žymos: Kriminalai, Vaiko mirtis, vaiko nužudymas, šizofrenija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!