Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk.   |   2016-05-11

Mėsainiuose rasta žmogaus ir žiurkių DNA

  
Mėsainiuose rasta žmogaus ir žiurkių DNA Mokslininkai ištyrė beveik 300 mėsainių.

Mokslininkai, ištyrę 258 skirtingus atsitiktinai pasirinktus mėsainius rado labai netikėtų ingridientų, - pranešė Independent.co.uk.

Arklienos pėdsakai jautienos mėsainių paplotėliuose nieko nebenustebins, tačiau naujausias, nepriklausomų Amerikos mokslininkų atliktas tyrimas gali nustebinti ir daug ragavusius.
Ištyrę beveik 300 mėsainių amerikiečių mokslininkai dviem atvejais vegetariškuose mėsainiuose aptiko mėsos, trys mėsos paplotėliai turėjo žiurkienos pėdsakų, o viename rastas žmogaus DNA.
 
„Labiausiai tikėtina, kad ruošiant mėsą įsimaišė žmogaus odos, plaukų ar nagų atplaišos”, - mokslininkai aiškino, kaip mėsoje galėjo patekti žmogaus DNA.
 
Taip pat pastebėta, kad net ketvirtyje visų tirtų vegetariškų mėsainių, ingridientai buvo kitokie, nei nurodyti ant pakuočių. Du vegetariški mėnaisiai turėjo jautienos, o viename juodųjų pupelių mėsainyje iš viso nerasta pupelių pėdsakų.
 
  

Žymos: Mėsainiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“