Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   BBC   |   2014-12-29

Metų pabaigos tragedija: lėktuvas su 162 žmonėmis jūros dugne?

  
Metų pabaigos tragedija: lėktuvas su 162 žmonėmis jūros dugne? Savo pagalbą ieškant dingusio orlaivio pasiūlė ir Jungtinė Karalystė.

Malaiziją persekioja prakeiksmas? Toks klausimas apsėdo šios šalies gyventojus, kai naktį iš šeštadienio į sekmadienį dingo pigių oro linijų „AirAsia“ lėktuvas QZ8501 su 162 žmonėmis. Nors milijonai žmonių visame pasaulyje meldžiasi ir tikisi stebuklo, tačiau gelbėtojai po parą su pertraukomis užtrukusių paieškų, spėja, kad lėktuvas – jūros dugne.

BBC pranešė, kad lėktuve buvo 7 įgulos nariai, 155 keleiviai, iš kurių 137 – suaugusieji, 17 vaikų ir vienas kūdikis. Daugiausiai lėktuvu skrido Indonezijos gyventojų, po vieną žmogų iš Malaizijos, Jungtinės Karalystės, Singapūro ir tris iš Pietų Korėjos.
Ryšį su skrydžių valdymo centru lėktuvas prarado patekęs į audrą skrisdamas iš Indonezijos į Singapūrą virš Javos jūros. Pilotai paprašė leidimo pakilti į didesnį aukštį ir tai buvo paskutinis pokalbis su „Airbus A320“ įgula. Lėktuvas dingo.
 
Žinia apie dingusį QZ8501 lėktuvą buvo paskelbta tuo metu, kai Malaiziją niokoja didžiausi per kelis pastaruosius dešimtmečius potvyniai, privertę evakuoti daugiau negu 160 tūkst. žmonių ir dar labiau didindami sielvartą šalyje.
 
„Dieve, prašau, padėk mano šaliai. Potvynių banga, MH370 dingęs, MH17 numuštas, QZ8501 vis dar praradęs ryšį. Tikimės ir meldžiamės“, – „Facebook“ nelaimes vardijo Angah Kalisa, kurią citavo portalas Delfi.lt.
 
„AirAsia“ priklauso vienai iš Malaizijos oro linijų bendrovių. Tai jau trečioji Malaizijos aviakompanijų aviakatastrofa šiemet. Prieš devynis mėnesius be žinios dingo „Malaysia Airlines“ reiso MH370 lėktuvas, o liepą tos pačios bendrovės reiso MH17 laineris buvo numuštas virš rytų Ukrainos.
 
 
 
 
  

Žymos: katastrofa, Nelaimė, Pasaulis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!