Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-14

M.Gorbačiovui įteikta DBU ekologinė premija

  
M.Gorbačiovui įteikta DBU ekologinė premija Michailas Gorbačiovas.

Buvusiam SSRS prezidentui Michailui Gorbačiovui įteikta Vokietijos Federalinio aplinkos fondo (Deutsche Bundesstiftung Umwelt – DBU), praneša „DW-World“. Fondas M.Gorbačiovui įteikė 10 tūkst. eurų.

mal" style="margin: 0cm 15pt 12pt 0cm; mso-outline-level: 2">Kaip pažymi fondo steigėjai, M.Gorbačiovas tapo premijos laureatu už aktyvią gamtosauginę poziciją ir dalyvavimą Vokietijos susijungimo procese. BDU generalinis sekretorius Fritzas Brickwedde priminė, jog M.Gorbačiovas yra ekologinės organizacijos Tarptautinis žaliasis kryžius steigėjas ir pirmininkas.

Kalbėdamas apie M.Gorbačiovo vaidmenį Vokietijos susijungimui ir šio proceso įtaką aplinkai, F.Brickwedde pažymėjo, kad išvedus sovietų kariuomenę, Vokietijoje atsivėrė „gigantiškos gamtinės teritorijos“.  Jo nuomone, „jei nebūtų Gorbačiovo“, tai nebūtų atsitikę.

M.Gorbačiovas tapo trečiuoju garbingos DBU premijos laureatu. Anksčiau fondas yra įvertinęs Vokietijos ekskanclerio žmonos Hannelorės Schmidt ekologhinius nuopelnus(2004 m.) ir vokiečių ekologo Heinzo Sielmanno nuopelnus (2005 m.).

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****