Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-22

Milijonieriaus sūnus tėvus ir brolį nužudė kirviu

  
Milijonieriaus sūnus tėvus ir brolį nužudė kirviu
© Wikimedia nuotr.
Kraupios žmogžudystės įvyko prabangių namų rajone, DeDaze valdoje.

Teismas paskelbė savo verdiktą visą pasaulį sukrėtusioje byloje - Henris van Breda, milijonieriaus nekilnojamojo turto magnato sūnus, paskelbtas kaltas išžūdęs savo paties šeimą.

23-ejų metų vyras, žiauraus nusikaltimo metu buvęs vos 20-ies, savo tėvą, motiną ir vyresnį brolį užkapojo kirviu.
2015 m. vykusio protu nesuvokiamo nusikaltimo metu, jaunas vyras taip pat bandė nužudyti ir savo 16-metę seserį, tačiau patyrusi gyvybei pavojingus sužeidimus, po daugelio operacijų, mergina vis dėlto išgyveno.
 
Dėl patirto streso Marli van Bredai diagnozuota amnezija. Mergina nieko nepamena apie lemtingą naktį įvykusį košmarą.
 
Henrio van Bredos teismas prasidėjo prieš du metus po to, kai policija sulaukė skambučio, pranešančio apie privačiame name, vaizdingoje Stellenbosch vietovėje, Pietų afrikoje, įvykdytą žiaurų nusikaltimą.
 
 
Atvykę pareigūnai rado sėdintį Henrį, kurio drabužiai buvo permirke jo šeimos narių krauju. Jaunas vyras pasakojo, kad naktį į namus įsilaužė vienas ar du kaukėti vyrai ir kirviu išžudė visą jo šeimą.
 
Henris van Breda teigė esantis nekaltas, tačiau pareigūnams kilo vis daugiau klausimų. Teismo metu teisėjas sakė, kad jaunas vyras visą laiką bandė suklaidinti tyrėjus ir davė melagingus parodymus.
 
Kirvis ir peilis, kuriuo buvo nužudyti trys asmenys, buvo paimti iš šeimos namų. Tyrėjai nerado jokių įsilaužimo požymių.
 
Teisėjo manymu, neradus jokių įsilaužėlio įrodymų, vienintelis loginis paaiškinimas yra tai, kad Henris van Breda bandė suklaidinti tyrėjus bei „sąminingai” sužalojo sau kūną „siekiant suklaidinti policiją dėl tikrosios užpuoliko tapatybės”.
 
Vyras paskelbtas kaltu dėl trijų žmogžudysčių ir vieno bandymo nužudyti.
 
 
  

Žymos: Žmogžudystė, pietų Afrika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.