Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   NBC News   |   2013-09-27

Mirė garsiausias pasaulyje mėlynodis žmogus

  
Mirė garsiausias pasaulyje mėlynodis žmogus Paulo Karasono oda pamėlynavo, kai jis savarankiškai pradėjo gydytis dermatitą.

Garsiausias pasaulio mėlynodis iškeliavo Anapilin. Apie tai, kad eidamas 63 metus tėtušiu Smurfu pramintas Paulas Karasonas, paskelbė „NBC News“. Jis mirė taip ir neatsigavęs nuo širdies smūgio.

 Remiantis pranešimais, P. Karasonas mirė šios savaitės pradžioje vienoje JAV ligoninių, kur buvo gydomas po to, kai jį ištiko širdies smūgis. Į ligoninę vyriškis atvyko kamuojamas plaučių uždegimo, tačiau vėliau sekė infarktas ir insultas.
Ilgus metus amerikietis buvo toks kaip visi, o jo oda pamėlynavo prieš 15 metų, kai pradėjo savarankiškai gydytis nuo odos ligos – dermatito. Vyriškis pradėjo vartoti namų gamybos vandeninį sidabro tirpalą. Nuo sidabro žmogus susirgo argiroze. Sergant šia liga, oda įgauna melsvai sidabrinį atspalvį. Aiškinama, kad tai lemia nuolatinis sidabro perteklius organizme.
 
Kai vyriškio oda pamėlynavo, jis savo istoriją 2008 metais papasakojo „NBC News“ televizijos laidoje. Nuo to laiko tapo žinomas, o žiniasklaida jį praminė tėtušiu Smurfu. Dėl ligos jam teko keisti gyvenamąją vietą, nes nuolatinis ir įkyrus dėmesys jį vargino. Tačiau ir persikėlus kitur, P. Karasonui teko pasirinkti atsiskyrėlio gyvenimą.
 
Kaip „NBC News“ pasakojo velionio žmona, labiausia jį erzindavo suaugusiųjų užgauliojimai, tačiau kai Smurfu jį vadindavo vaikai jis nepykdavo, o tik geranoriškai šypsodavosi.
 
Video apie Paulą Karasoną galite pažiūrėti čia:
 

  

Žymos: JAV, Video, Ligos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“