Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-06-09

Mirė šešių „Grammy“ laureatas Dr. John

  
Mirė šešių „Grammy“ laureatas Dr. John
© facebook nuotrauka

Birželio 6 dieną mirė šešis „Grammy“ apdovanojimus pelnęs JAV dainininkas Dr. John. Atlikėjui buvo 77 metai.

Apie muzikos pasaulį sukrėtusią netektį buvo pranešta oficialioje dainininko „Twitter“ paskyroje. „Ikoniška muzikos legenda Malcolmas Johnas Rebennackas, dar kitaip žinomas kaip Dr. Johnas, mirė nuo širdies smūgio“, – pranešė atlikėjo atstovai.
Atlikėjo šeima dėkojo gerbėjams už unikalią muzikinę kelionę ir paprašė gerbti jų privatumą. „Šeima dėkoja visiems, kurie dalijosi jo unikalia muzika, tačiau šįkart prašo privatumo. Kur ir kada bus galima atsisveikinti su atlikėju netrukus bus pranešta“, – rašoma pranešime.
 
Dr. John muzikinis kelias prasidėjo 1950 metais Naujajame Orleane. Atlikėjas muzika susidomėjo labai anksti, o prie to prisidėjo jo tėvas, kuris dirbo muzikos įrašų parduotuvėje. Dr. John muzikos pasaulyje garsėjo išskirtiniais pasirodymais, kurie priminė karnavalą, rašoma BBC.
 
Atlikėjas į sceną visuomet žengė vilkėdamas ryškių spalvų kostiumus, nevengė jų puošti plunksnomis. 2012 metais Dr. John pelnė paskutinį savo „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo albumo kategorijoje. Tuomet vyras dėkojo gerbėjams už išskirtinę muzikinę kelionę.
  

Žymos: Muzika, Mirtis, Legenda, muzikantas, Dr. John

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.