Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-11-20

Mirė vienas žiauriausių pasaulio žudikų Charlesas Mansonas

  
Mirė vienas žiauriausių pasaulio žudikų Charlesas Mansonas Ch. Mansonas vadovavo apokaliptiniam kultui, kurio nariai gyveno komunoje ir vykdė jo įsakymus.

Būdamas 83 metų mirė JAV žudikiškos sektos lyderis Charlesas Mansonas, kurio pasekėjai 1969-aisiais nužudė aktorę Sharon Tate ir dar šešis žmones.

Kalifornijos Pataisos įstaigų departamento atstovė pranešė, kad Ch. Mansonas mirė sekmadienio vakarą natūralia mirtimi.
Ch. Mansonas kalėjo daugiau kaip keturis dešimtmečius po 1969-aisiais įvykdytų nusikaltimų, tarp jų – režisieriaus Romano Polanski žmonos Sharon Tate, kuri buvo nėščia aštuonis su puse mėnesio, žiauraus nužudymo.
 
Subadytos moters bei kelių jos draugų palaikai buvo rasti jos prabangiuose namuose Holivude. Tarp nužudytųjų buvo ir kavos imperijos paveldėtoja Abigail Folger bei garsenybių plaukų stilistas Jay Sebringas.
 
Ch. Mansonas 2014 m. Ch. Mansonas 2014 m.
Kitą vakarą panašiai buvo nužudyta dar viena pasiturinti pora.
 
Pareigūnai išsiaiškino, kad Ch. Mansonas vadovavo apokaliptiniam kultui, kurio nariai – nusivylę jauni žmonės – gyveno komunoje ir vykdė jo įsakymus, o galiausiai buvo paversti žudikais.
 
Ch. Mansonas kalėjo daugiau kaip keturis dešimtmečius po 1969-aisiais įvykdytų nusikaltimų. Ch. Mansonas kalėjo daugiau kaip keturis dešimtmečius po 1969-aisiais įvykdytų nusikaltimų.
Ch.Mansonas ir trys jo sekėjos – Susan Atkins, Patricia Krenwinkel ir Leslie Van Houten – buvo nuteisti mirti už žmogžudystes per du šiurpius incidentus 1969 metų vasarą. Kitas atsakovas, Charlesas Watsonas, buvo nuteistas vėliau.
 
Visi jie išvengė egzekucijos, JAV Aukščiausiajam Teismui 1972 metais laikinai uždraudus mirties bausmę.
Jie žudė žmones Los Andželo pasiturinčiųjų, daugiausia – baltųjų, rajonuose, kad kaltė kristų ant afroamerikiečių ir kad būtų išprovokuotas rasinis karas.
 
  

Žymos: Žudikas, JAV , Charles Manson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...