Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-07-18

Mirus pacientei dingo populiarus garsenybių plastikos chirurgas

  
Mirus pacientei dingo populiarus garsenybių plastikos chirurgas
© Youtube stop kadras

Brazilijoje mirus pacientei dingo garsus žvaigždžių plastikos chirurgas, darydavęs sėdmenų didinimo operacijas ir pelnęs „Daktaro Bumbumo“ pravardę.

Pacientė Lilian Quezia Calixto mirė kelios valandos po Deniso Furtado namuose Rio de Žaneire atliktos sėdmenų didinimo operacijos.
D. Furtado buvo laikomas žmogumi, galinčiu daryti stebuklus su moterų figūromis, ypač sėdmenimis, ir visoje šalyje garsėjo profesionalumu.
 
45 metų chirurgo populiarumą atspindi ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, turinti 650 tūkst. sekėjų. Tiesa, netrukus po incidento asmenin4 paskyra nustojo veikti.
 
Tačiau dabar chirurgo intensyviai ieško policija.
 
L. Q. Calixto pas žvaigždžių chirurgą atvyko 2 tūkst. km iš Kujabos, kur gyveno. Tačiau po prieštaringai vertinamo organinio stiklo užpildo injekcijos moteris pasijuto blogai.
Sekmadienį ji atvyko į ligoninę su padažnėjusiu pulsu ir hipertenzija, čia patyrė keturis infarktus ir mirė.
 
Netrukus po to D. Furtado dingo ir dabar yra ieškomas dėl nužudymo. Tuo tarpu jo draugė, kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pristatoma kaip jo asistentė, buvo sulaikyta.
 
Naujienos sukrėtė Brazilijos grožio chirurgijos industriją, kuri pagal atliekamų plastinių operacijų skaičių nusileidžia tik Jungtinėms Valstijoms.
 
Brazilijos plastikos chirurgų draugija (SBPC) greit pasmerkė D. Furtado ir nurodė, kad „didėjanti ne specialistų invazija provokuoja vis daugiau tokių mirtinų atvejų kaip šis“.
 
  

Žymos: Mirtis, Žmogžudystė, Plastikos chirurgija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...