Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-12-28

Mokytojos ir mokinio seksą nutraukė vaiko tėvas

  
Mokytojos ir mokinio seksą nutraukė vaiko tėvas Rachel Gonzales už santykius su mokiniu gresia belangė.
Aiškėja, kad netinkamų santykių iniciatorė buvo mokytoja, kuri sekso partnerių ieškojo internete

Garsiai nuskambėjo dar viena byla, kurioje seksualiniu nepilnamečio išnaudojimu kaltinama mokytoja – seksu su trigubai vyresne moterimi užsiimantį paauglį automobilyje užklupo berniuko tėvas.

Dar vienas JAV švietimo sistemą sukrėtęs skandalas įvyko Texas’o valstijoje, už 80 mylių į pietvakarius nuo Houston’o esančiame Bay City mieste. 13-metis vietos mokyklos mokinys ant automobilio galinės sėdynės užsiėmė seksu su toje pačioje švietimo įstaigoje dirbančia 44 metų mokytoja Rachel Gonzales.
Visa tai vyko dienos metu, gyvenamųjų namų kvartale esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.
 
Visa tai pastebėjęs berniuko tėvas apie įvykį pranešė policijai.
 
Mokytoja tuoj pat neteko darbo mokykloje, jai teko stoti prieš teismą dėl seksualinio nepilnamečio išnaudojimo, mokinys šioje byloje pripažintas nukentėjusiuoju.
 
Aiškėja, kad netinkamų santykių iniciatorė buvo mokytoja, kuri sekso partnerių ieškojo interneto svetainėse. Ši versija pasitvirtino ištyrus jos ir berniuko mobiliuosius telefonus beu atkūrus jų tarpusavio susirašinėjimą.
 
Pastaruoju metu tokio pobūdžio nusikaltimų JAV gerokai padaugėjo – šalies spauda informuoja, kad per metus pradėti 302 tokie tyrimai, o tai – 36 proc. daugiau nei per ankstesnį laikotarpį.
 
  

Žymos: JAV, Seksas, Paaugliai, Seksualiniai nusikaltimai, Mokytoja

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“