Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   businessinsider.com   |   2017-08-27

Moteris paplūdimyje išprievartauta draugo akivaizdoje

  
Moteris paplūdimyje išprievartauta draugo akivaizdoje
© Facebook nuotr.
Pora paplūdimyje užpulta paskutinį atostogų Riminyje vakarą.
Vyrai lenką žiauriai sumušė, o vienmetę jo draugę vienas po kito čia pat pasikeisdami prievartavo

Žiaurus ir ciniškas nusikaltimas šį savaitgalį įvykdytas kurortinio Italijos miesto paplūdimyje – grupė nusikaltėlių užpuolė turistų porelę, vyrą sumušė, o moterį prievartavo.

Visa tai įvyko populiariame Riminio kurorte, esančiame prie Adrijos jūros rytinėje Italijos pakrantėje. Jame atostogavusi lenkų pora paskutinį viešnagės vakarą – penktadienį – išėjo pasivaikščioti pajūriu. Netrukus po vidurnakčio juos užpuolė 4 vyrai – jie 26 metų lenką žiauriai sumušė, o vienmetę jo draugę čia pat vienas po kito pasikeisdami pakartotinai prievartavo.
Užpuolikai iš turistų taip pat atėmė vertingus daiktus.
 
Kraujais paplūdusią ir aplinkoje nesiorientuojančią porą šeštadienį paryčiais paplūdimyje aptiko praeiviai, abu nukentėjusieji nugabenti ir gydomi ligoninėje.
 
Policija nusikaltimą vadina „itin žiauria ir žvėriška ataka“. Pareigūnai kviečia kooperuotis visuomenę ir padėti kuo greičiau atskleisti šį nusikaltimą.
 
Apie sulaikymus kol kas nepranešama. Kai kurie spaudos leidiniai suskubo dėl to kaltinti imigrantus iš Afrikos, tačiau oficialūs šaltiniai 6ios versijos nepatvirtino.
 
Praėjusiais metais tame pačiame paplūdimio ruože išprievartauta 17-metė britė. Tąkart dėl šio nusikaltimo sulaikytas 19-metis Šveicarijos pilietis.
 
  

Žymos: Italija, Išprievartavimas, Paplūdimiai, Riminis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Neturiu nei gėdos, nei sąžinės... Nieko nereikalingo!