Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-07-30

Naktiniame klube – šaudynės, yra žuvusiųjų

  
Naktiniame klube – šaudynės, yra žuvusiųjų
© Facebook/Grey Club nuotr.
Vyras ėmė šaudyti linksmybių įkarštyje.
Šaulį bandęs sulaikyti apsaugininkas-durininkas mirė

Sekmadienį paryčiais linksmybės vieno Vokietijos miesto naktiniame klube virto tragedija, kai vyras ėmė šaudyti į lankytojus.

Nusikaltimas įvykdytas pietinėje Vokietijos dalyje, pasienyje su Šveicarija esančiame Konstanz’o mieste. Apie 4.30 val. vietos laiku klube „Grey“ vyras ėmė šaudyti iš automatinio pistoleto, pasilinksminimo įstaigoje kilo panika.
Pirminiais duomenimis, užpuoliko paleistos kulkos sužeidė bent 3 žmones, o šaulį bandęs sulaikyti apsaugininkas-durininkas mirė.
 
Itin operatyviai į pranešimą reagavo vietos policijos pajėgos: atvyko specialiojo būrio pareigūnai, sraigtasparnis. Susišaudymo metu užpuolikas nukautas, sužeistas vienas policininkas, jo gyvybei pavojus negresia.
 
Pranešta, kad šaudė 34 metų vyras. Kol kas jo elgesio motyvai nežinomi.
 
  

Žymos: Vokietija, šaudynės, naktinis klubas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!