Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   RIA Novosti   |   2014-07-08

NATO aktyviai veikia Juodojoje jūroje

  
NATO aktyviai veikia Juodojoje jūroje Šiomis dienomis Juodojoje jūroje užfiksuotas rekordinis skaičius NATO karo laivų.

Įvykiai Ukrainoje pasauliui priminė, kad jaustis saugiais ir įsivaizduoti, kad visi karai vyksta tik labai toli arba jau praeityje, nereikėtų. Vienos aršiausių priešių – NATO ir Rusija sparčiai ginkluojasi jau kurį laiką. Apie tai byloja Rusijos naujieji karo laivai „Mistral“ ir NATO karinio laivyno judėjimas.

Žiniaklaida pranešė, kad Juodojoje jūroje užfiksuotas didžiausias kiekis NATO karo laivų per paskutinius du dešimtmečius. Kaip paskelbė naujienų agentūra „RIA Novosti“, dabar Juodojoje jūroje dislokuoti net devyni NATO laivai.
„RIA Novosti“ šaltinis teigė, kad tiek daug laivų minėtose teritorijose nebuvo nuo Tarybų Sąjungos laikų. Juodojoje jūroje šiuo metu dislokuoti ne tik patruliuojantys laivai, bet ir dalyvaujantys pratybose britų, prancūzų, italų jūrų pėstininkai, kurie vykdo karines pratybas prie Bulgarijos krantų. Plataus masto pratybos Juodojoje jūroje, kuriose dalyvauja apie 20 karinių ir kitų laivų, prasidėjo liepos 4 dieną.
 
Rusijai kelia nerimą NATO karo laivai, kurie pastaruoju metu ėmė pažeidinėti konvenciją, nustatančią, kiek šalių, kurios neturi tiesioginio išėjimo į Juodąją jūrą, laivai gali būti šiose teritorijose. Pranešta, kad amerikiečiai pažeidė šį tarptautinį susitarimą atšaukdami savo lavius gerokai vėliau nei priklausė
 
 
  

Žymos: Rusija, Ukraina, NATO,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?