Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-12-03

NATO pilotas tik per plauką išvengė susidūrimo su rusų naikintuvu

  
NATO pilotas tik per plauką išvengė susidūrimo su rusų naikintuvu Specialistai aiškinasi, ar pavojingas rusų naikintuvo piloto poelgis buvo klaida, ar provokacija.

Norvegijos karinės oro pajėgos išplatino video, kuriame matyti, kaip naikintuvo F16 pilotas daro staigų manevrą, kad išvengtų susidūrimo su rusų Mig-31. Pilotas staigiai pasuko vairalazdę ir nustebę susuko: „Kas per velnias?!”.

Atstumas, kai du naikintuvai vos išvengė susidūrimo, siekė vos 60 pėdų, pranešė portalas Theindependent.co.uk.
Kaip pranešama šis NATO naikintuvas lydėjo rusų naikintuvą, nes šis buvo pažeidęs Norvegijos oro erdvę. Viskas vyko pagal planą, tačiau staiga rusų MiG-3 padarė staigų manevrą ir išdygo tiesiai F16 pilotui prieš nosį. Incidentas įvyko Norvegijos šiaurėje.
 
Komentuodamas šį incidentą Norvegijos karinių oro pajėgų atstovas Brynjar Stordal sakė, kad kol kas nėra aišku, ar staigus ir pavojingas MiG-31 buvo rusų piloto klaida ar sąmoningas išpuolis, kuris bylotų apie dar agresyvesn Rusijosį elgesį.
 
B. Stordal pasidžiaugė savo kolegos profesionalumu ir kad pavyko išvengti dviejų naikintuvų susidūrimo, kuris galėjo turėti įvairiapusių skaudžių pasekmių.
 
Incidento video žiūrėkite čia:
 

  

Žymos: Rusija, NATO, Karas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“