Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-27

Nauja valdžia žada netaupyti

  
Nauja valdžia žada netaupyti Buvusio Italijos premjero Silvio Berlusconi partiją rinkimuose aplenkę populistai nesiruošia taupyti

Naujos valdžios planuose žodžio „taupyti“ nėra. Naujai išrinkti Italijos politikai ketina nesilaikyti susitarimų su Europos Sąjunga (ES), nes mano, kad žmonės nebegali veržtis diržų.

Tokią poziciją demonstruoja į valdžią patekęs Piero Luigi Bersani centro kairysis aljansas Atstovų Rūmuose surinko 29,54 proc. balsų ir tik nežymia persvara aplenkė buvusio premjero Silvio Berlusconi bloką, gavusį 29,18 proc. balsų. Politologų teigimu, į valdžią nepatekus kairiųjų pažiūrų partijoms, Italija gresia politinis paralyžius.
Briuselis sunerimęs, kad Italija nesilaikys anksčiau duotų pažadų laikytis finansinės drausmės, o tai neigiamai atsilieptų visoms ES šalims. Tačiau ES politikai taip pat sutinka, kad įgyvendinant taupymo politiką reikia galvoti apie darbo vietų kūrimą, nes nematant geresnio gyvenimo prošvaiščių žmonių kantrybė greitai baigėsi. Būtent su nuolat blogėjančia ekonomine situacija ir siejami rinkimų rezultatai Italijoje.
 
Italija buvo įsipareigojusi mažinti skolas, ekonomikos augimą skatinti reformomis, taip pat kurti naujas darbo vietas. Tačiau tam kad šie planai taptų realiais, pirmiausia reikėjo pradėti taupyti, o būtent tai labiausiai ir nepatiko italams.
 
 
  

Žymos: Italija, Politika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...