Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-17

Nauji draudimai „Galaxy Note 7” telefonų savininkams

  
Nauji draudimai „Galaxy Note 7” telefonų savininkams
© Flickr.com
Naudojatės „Galaxy Note 7”? Prieš keliaujant lėktuvu, telefoną gali tekti palikti namuose.
Telefonas gali sprogti tiesiog rankoje juo kalbantis ar kelnių kišėnėje, rankinėje, kai telefonu žmogus net nesinaudoja.

Mobilusis telefonas keliaujantiems lėktuvais gali sukelti rimtų nepatogumų. Jau aštuonios oro linijų bendrovės įvairiose pasaulio šalyse paskelbė draudžiančios keleiviams į orlaivį įlipti, jeigu šis su savimi turi „Samsung Galaxy Note 7”.

Minėto modelio telefonus draudžiama turėti ir rankiniame, ir registruotame bagaže, šioms kompanijoms priklausančiuose orlaiviuose: “AirAsia“, „Singapore Airlines“, „Qantas“, „Emirates“, „Virgin Atlantic“, „Malaysia Airlines“, „All Nippon Airways“, „Air New Zealand“.
JAV Transporto departamentas ir Aviacijos administracija, kaip pranešė CNN, taip pat išplatino pranešimą su įspėjimu, nebandyti įsinešti „Galaxy Note 7” į lėktuvų salonus. Visi, kurie šio draudimo nepaisys, bus baudžiami piniginėmis baudomis arba netgi patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
 
„Galaxy Note 7” modelio telefonas pastaruosius kelis mėnesius kelia ypatingai didelį galvos skausmą „Samsung“ kompanijai ir, žinoma, visiems įsigijusiems išmanųjų telefono aparatą, kuris gali sprogti tiesiog rankoje juo kalbantis ar kelnių kišėnėje, rankinėje, kai telefonu žmogus net nesinaudoja. Tokių atvejų užfiksuota šimtai. 
 
Kompanija aiškinasi, kokios yra gedimo priežastys.
 
„Samsung“ jau sustabdė šio modelio gamybą ir atšaukė visus aparatus iš prekybos, tačiau grąžinti tikrai ne visi telefonai ir kai kuriais jų žmonės dar naudojasi įvairiose pasaulio šalyse.
 
„Galaxy Note 7” prekyboje pasirodė šių metų rugpjūtį ir turėjo tapti rimtu konkurentu „Appl“ kompanijos naujausiam produktui „iPhone 7” telefono modeliui.
 
  

Žymos: Lėktuvai, draudimai, keleiviai, samsung galaxy note 7

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."