Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-01-03

Neįtikėtina: dvimetis išgelbėjo brolį dvynį nuo užvirtusios spintos

  
Neįtikėtina: dvimetis išgelbėjo brolį dvynį nuo užvirtusios spintos Per stebuklą nei vienas iš berniukų nebuvo sužeisti.
Šiek tiek abejojau, ar verta dalintis šiuo video. Noriu ne tik atkreipti tėvų dėmesį į tai, kaip svarbu komodas ir spintas pritvirtinti prie sienų, tačiau ir pripažįstu, kad tai, ką padarė mano sūnus – neįtikėtina.

Internete plinta neįtikėtinas, namų kamera įamžintas video, kuriame matoma, kaip dvimetis berniukas savo rankomis nustumia ant dvynio brolio užvirtusią spintą ir jį išgelbėja.

Dvynukai broliai Brockas ir Bowdy’is Shoffai savo namuose Utoje žaidė laipiodami ant kambario baldų. Jų tėvai tuo metu buvo kitame kambaryje. Deja, nutiko nelaimė ir ant vieno iš berniukų užvirto sunki spinta.
Didžiulis baldas prispaudė vaiką prie žemės. Video matoma, kad vaikas verkia ir negali išsivaduoti.
 
Prispausto berniuko brolis Bowdy’is nepasimeta ir bando pakelti spintą. Po kelių sekundžių pastangų dvimečiui pavyksta nustumpti sunkų baldą nuo prispausto brolio.
 
Dvynių tėvas Ricky’is Shoffas video pasidalino socialinėje erdvėje norėdamas kitus tėvus perspėti dėl vaikų kambariuose tykančio pavojaus.
 
„Šiek tiek abejojau, ar verta dalintis šiuo video. Noriu ne tik atkreipti tėvų dėmesį į tai, kaip svarbu komodas ir spintas pritvirtinti prie sienų, tačiau ir pripažįstu, kad tai, ką padarė mano sūnus – neįtikėtina”, - po įrašu rašė R. Shoffas.
 
Tėvas taip pat patvirtino, kad per stebuklą nei vienas iš berniukų nebuvo sužeisti.
 
 
 
  

Žymos: Nelaimė, dvynukai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!