Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2018-03-09

Nepaaiškinamas žybsnis danguje įžiebė diskusijas apie NSO

  
Nepaaiškinamas žybsnis danguje įžiebė diskusijas apie NSO
© youtube.com kadras
Blyksnis taip ir liko neišaiškintas.
Aš mačiau kažkokią krentančią lėkštę iš dangaus, o vėliau ji staiga sprogo

Bahia (Brazilija) miesto naktinis dangus staiga nušvito taip ryškiai, kad gyventojams atrodė, jog kažkas naktį staiga pakeitė diena. Ir nors stebuklo nebuvo, iki šiol niekas gyventojams neatsako kas danguje sprogo, praneša užsienio žiniasklaida.

Vaizdo saugumo kameroms pavyko nufilmuoti kaip neatpažintas skraidantis objektas dideliu greičiu krito iš dangaus, o prieš pat susidūrimą sprogo danguje.
„Tai nebuvo meteoritas. Meteoritai dega visą laiką kai pasiekia Žemės atmosferą. Mums nesako tiesos“, – teigė Brazilijos nepriklausomas astronomas.
 
Nors oficialiame meteorologų pranešime teigiama, kad tai buvo viso labo žaibas, toks paaiškinimas neįtikino šio reiškinio liudytojų.
 
„Aš mačiau kažkokią krentančią lėkštę iš dangaus, o vėliau ji staiga sprogo“, – pasakojo Bahia miesto gyventojas Carlosas Josefas.
 
Kad tai galėjo būti ne meteorologinis reiškinys patvirtina ir neįprastas kariškių aktyvumas. Gyventojai pasakojo, kad vos po poros minučių mieste pasirodė ištisas pulkas spec. pajėgų.
 
 
  

Žymos: Brazilija, NSO, anomalijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!