Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Telegraph.co.uk ir Tiesa.com inf.   |   2016-02-12

Nepilnametis migrantas, kaltinamas švedės nužudymu, iš tiesų yra suaugęs

  
Nepilnametis migrantas, kaltinamas švedės nužudymu, iš tiesų yra suaugęs Nelaimė įvyko šiame centre.

Sausio pabaigoje Vakarų Švedijoje Miolndalio pabėgėlių centro darbuotoja žuvo ne nuo nepilnamečio, o nuo jau suaugusio vaikino rankos, išsiaiškino Švedijos migracijos pareigūnai.

Nors nusikaltimu įtariamas prieglobsčio ieškotojas iš Somalio teigė esą 15 metų amžiaus, paaiškėjo, kad jam iš tiesų yra 22 metai. Tokio paties amžiaus buvo ir nužudyta centro darbuotoja Alexandra Mezher.
Nelaimė įvyko sausio 25 d. Miolndalio pabėgėlių centre, kuriame glaudžiasi 14 -17 metų prieglobsčio prašantys ir artimųjų suaugusių neturintys pabėgėliai paaugliai. Peiliu vieno iš centre apsistojusių jaunuolių sužeista 22-jų metų centro darbuotoja buvo nugabenta į netoliese esančią ligoninę, tačiau nuo sužeidimų mirė.
 
 
Tai, kad įtariamasis yra jau suaugęs, o ne nepilnametis, kaip pats teigė, reiškia, kad jam, gresia laisvės atėmimo bausmė už nužudymą. Kol kas jis laikomas psichiatrinėje ligoninėje Geteborge.
 
2015 metais Švedija priėmė daugiau nei 160 tūkst. prieglobsčio prašytojų ir pagal vienam gyventojui tenkantį migrantų skaičių ji yra viena pirmaujančių šalių Europoje.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.