Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-11-21

Netoli Niujorko driokstelėjus dviem sprogimams sužeisti 13 žmonių

  
Netoli Niujorko driokstelėjus dviem sprogimams sužeisti 13 žmonių
© Twitter nuotr.
Kol kas sprogimų kilmė nėra aiški.

Netoli Niujorko esančiame Hadsono Slėnyje pirmadienį kosmetikos fabrike driokstelėjus dviem sprogimams buvo sužeisti 13 žmonių, įskaitant penkis ugniagesius, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Niu Vindzoro vadovas George'as Greenas naujienų agentūrai AP sakė, kad pirmasis sprogimas nugriaudėjo pirmadienį 10 val. 30 min. vietos laiku kosmetikos fabrike „Verla International“. Pasak jo, į nelaimės vietą atvykus ugniagesiams, driokstelėjo ir antrasis sprogimas.
G. Greenas nurodė, kad vienas sužeistas ugniagesys dėl nudegimų buvo pristatytas į medicinos centrą. Pasak pareigūnų, sužeistųjų gyvybėms pavojus negresia.
 
Ugniagesių komandos pirmadienio popietę tebekovojo su gaisru toje gamykloje. Į nelaimės vietą išvyko pareigūnai iš Orindžo ir aplinkinių apygardų bei nuodingų medžiagų ekspertai, sakė miesto vadovas.
„Nemanau, kad šiuo metu (gaisras) jau yra kontroliuojamas“, – teigė jis.
 
Niujorko televizijos WABC-TV parodytame reportaže matomi tiršti juodi dūmai, kylantys nuo komplekso stogo. Fabriko komplekse yra gamybos pastatų bei sandėlių. Kol ugniagesiai kovojo su liepsnomis, „Verla International“ darbuotojai būriavosi netoliese esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.
 
Kol kas nelaimės priežastis nežinoma.
 
Minėtas fabrikas yra įsikūręs netoli Niu Vindzoro miesto rotušės ir policijos nuovados, apie 88 km į šiaurę nuo Niujorko.
 
  

Žymos: Niujorkas, Gaisras, sprogimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!