Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Heart.co.uk   |   2019-04-30

Niekaip buvusios mylimosios palikti nepanoręs vyras apsigyveno jos palėpėje

  
Niekaip buvusios mylimosios palikti nepanoręs vyras apsigyveno jos palėpėje
© Youtube.com

Pitsburge, JAV gyvenanti moteris ilgai buvo kamuojama keisto jausmo, kad namuose be jos ir dukrų gyvena dar kažkas. Pamaniusi, kad po vienu stogu ji įsikūrė su bilduku ar vaiduokliu šią teoriją moteris turėjo atmesti. Iš tiesų jos namo palėpėje visą tą laiką gyveno jos buvęs mylimasis.31-erių Cary Cocuzzi policijos buvo sulaikytas tapatybės atskleisti nepanorusios moters namuose ir apkaltintas įsilaužimu bei neteisėtu moters suvaržymu po to, kai jį namo savinininkė aptiko stovintį jos miegamajame, praneša JAV žiniasklaida.
Išvydęs savo buvusią mylimąją, Cary, kaip teigiama, griebė moteriai už veido, tačiau jai pavyko ištrūkti. Į lauką moteris išbėgo šaukdama padėti. Į prašymą sureagavo kaimynai, kurie iškart puolė rinkti skubios pagalbos numerį.
 
Į įvykio vietą atvykę JAV pareigūnai apieškojo moters namą. Ieškomą vyrą jie rado pasislėpusį po drabužiais ir baldais.
 
Policijai vyras pasakojo esantis benamis ir maždaug dvi savaites slapta gyvenęs buvusios mylimosios namuose, o tiksliau jos palėpėje. Į ją jis patekdavo moteriai užmigus.
 
Du vaikus auginanti mama pastebėjo, kad jos namuose vyksta keisti dalykai. Vieną kartą ji rado ant žemės numestą užtiesalą, kitą kartą – pakeltą unitazo dangtį.
 
„Pagalvojau, kad galbūt mano namuose vaidenasi ir tai niekada nesiliaus. Keistus dalykus ignoravau, nekreipiau į juos per daug dėmesio. Nenoriu pasirodyti kamuojama paranojos, tačiau turėjau pasikliauti savo nuojauta“, – žinių tarnybai sakė moteris.
 
Dėl to, kad anksčiau C. Cocuzzi bandė lytiškai pasinaudoti moterimi, jai parūpinta apsauga nuo smurto, pranešė policija. Cary uždrausta buvo uždrausta artintis prie buvusios draugės.
„Niekas mano namuose pasinaudojęs tualetu nepalieka pakelto dangčio. Taip pat neturėjau jokių svečių, – sakė moteris ir pridūrė, kad vakarą, kai savo miegamajame ji rado Cary, namuose dukrų nebuvo. – Jis sulaužė jam skirtą orderį prie manęs nesiartinti. Kas žino, kas galėjo nutikti. Jis namuose lankėsi kai ten buvo mano vaikai, kai aš miegojau. Baisu.“
 
  

Žymos: JAV, įsilaužimas, palėpė, Cary Cocuzzi, Pitsburgas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...