Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   BBC   |   2014-03-13

Niujorke galingas sprogimas sukėlė teroro baimę

  
 Niujorke galingas sprogimas sukėlė teroro baimę Niujorko Harlemo rajone įvyko didelis sprogimas.

Niujorke dėl dujų nuotėkio sugriuvo du gyvenamieji namai. Galingas sprogimas ne tik nuo žemės paviršiaus nušlavė du pastatus, bet ir pareikalavo aukų, kurių skaičius vis dar auga. Žmonės sakė, kad iš karto po sprogimo sukausčiusi baimė buvo panaši į Rugsėjo 11-osios siaubą: per langus šokinėjo gyventojai, pakilo milžiniškas dulkių debesis dėl kurio buvo sunku pabėgti iš įvykio vietos, o gelbėtojams pradėti darbus.

 Nelaimė įvyko Harleme, pačiame Niujorko centre, trečiadienio rytą Niujorko laiku. Dvejuose namuose buvo įrengta 15 butų. Šiame rajone daugiausiai gyvena ispanakalbiai. Yra žinių, kad likus vos 15 minučių iki sprogimo vienas iš gyventojų avarinei tarnybai pranešė apie tvyrantį dujų kvapą, tačiau pagalba atvykti nesuspėjo – įvyko nelaimė.
Kaip pranešė BBC, ugniagesiai visą popietę grūmėsi su didžiuliu gaisru Rytų Harleme, kur liudininkai sumaitoto metalo, tirštų baltų dūmų ir dulkančių nuolaužų sceną lygino su karo zona.
 
Paskutiniais žiniasklaidos paskelbtais duomenimis, sugriuvusiuose pastatuose žuvo šešis žmonės. Dar penki laikomi dingusiais be žinios. Į ligonines pateko daugiau nei 60 sužeistųjų, bet daugelio jų būklė nebuvo sunki – po medikų apžiūros didžioji dauguma išvyko sumušimų ir nubrozdinimų gydytis į namus.
 
  

Žymos: JAV, Terorizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.