Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-12

Niujorko autobusų stotyje nuaidėjo sprogimas (naujausia informacija)

  
Niujorko autobusų stotyje nuaidėjo sprogimas (naujausia informacija)
© Flickr nuotr.
Pranešimų apie nukentėjusius žmones kol kas nėra.
Šis autobusų terminalas – didžiausia autobusų stotis JAV, kurioje kasmet apsilanko 65 mln. keleivių.

Niujorko policija pirmadienio ryte pranešė reaguojanti į pranešimą apie tikėtiną sprogdinimą viename susisiekimo centre netoli Taimso aikštės. Kaip vėliau paaiškėjo, Manheteno autobusų stotyje tikrai nuaidėjo sprogimas.

Incidentas įvyko autobusų stotyje netoli Uosto valdybos bei žymiojo „Times” skvero. Dėl jo buvo sutrikęs eismas metropoliteno linijomis, esančiomis po šia autobusų stotimi, o iš traukinių buvo evakuojami keleiviai.
Per sprogimą, sudrebinusį metropoliteno stotį pačioje Manhatano širdyje, sužeisti keturi žmonės, miesto meras tai pavadino „nepavykusiu teroristiniu išpuoliu“.
 
JAV spauda citavo pareigūnus teigdama, kad požeminėje perėjoje buvo susprogdinta savadarbė vamzdinė bomba.
 
„Čia Niujorkas. Tikrovė tokia, kad mes esame taikinys daugumai norinčiųjų padaryti pareiškimą prieš demokratiją ir prieš laisvę“, – žurnalistams sakė Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo.
 
„Tai nepavykęs teroristinis išpuolis, – sakė miesto meras Billas de Blasio. – Ačiū Dievui, nusikaltėlis nepasiekė savo planuoto tikslo.“
 
Niujorko policijos komisaras Jamesas O'Neillas sakė, kad 27-erių įtariamasis sprogstamąjį užtaisą buvo prisitvirtinęs prie savo kūno. Jis apdegė rankas ir pilvą, bei patyrė kitų sužeidimų.
 
Socialiniuose tinkluose paplito įtariamojo nuotraukos, kuriose matyti ant žemės pargriuvęs vyras, rankas užsikišęs už kaukės, sužalota viršutine kūno dalimi.
Buvęs Niujorko policijos vadas Billas Brattonas MSNBC televizijai sakė, kad įtariamasis kilęs iš Bangladešo ir galbūt veikė „Islamo valstybės“ (IS) vardu.
 
Niujorko policija patvirtino, kad suimtas vienas įtariamasis, kuris operacijos metu buvo sužeistas, tačiau gyvybei pavojaus nėra.
 
Remiantis kitais pranešimais, įtariamasis nuėjo į autobusų stotį nešinas bomba, kuri susprogo anksčiau nei tikėtasi.
 
Sprogimas įvyko rytinės piko valandos metu, apie 8 val. ryto vietos laiku, kai gausybė žmonių buvo pakeliui į darbą.
 
Liudininkai pasakojo apie minias panikuojančių žmonių, bėgančių tolyn nuo autobusų terminalo. Kiti teigė, kad nuaidėjo daugiau nei vienas sprogimas. 
 
Šis autobusų terminalas – didžiausia autobusų stotis JAV, kurioje kasmet apsilanko 65 mln. keleivių.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Niujorkas, Policija, sprogimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!