Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Eglė Makuškaitė   |   2010-06-23

Niujorko verslas nori imigrantų

  
Niujorko verslas nori imigrantų

Amerikiečiai darbdaviai, suinteresuoti darbo jėga iš užsienio, yra raginami pasirašyti peticiją. Jie ragina Niujorko senatorių Charlesą E. Schumerį įtraukti darbuotojo vizos programą į imigracijos reformos paketą.

Peticijoje teigiama, kad darbdaviai reikalauja realistiškos ir veiksmingos vizų sistemos, kuri suteiktų galimybę pasamdyti darbuotojus, reikalingus ne tik palaikyti, bet ir plėtoti verslą Niujorke. Į darbuotojo sąvoką yra įtraukiami ir kvalifikuoti, ir nekvalifikuoti darbininkai. Be to, reikalaujama darbo vizas išduoti ne tik ilgalaikiam darbuotojams, bet ir tiems, kurie ieško sezoninio darbo.
Nors smukus ekonomikai, darbuotojų šiuo metu ieškoma mažiau, vis dėlto yra darbų, kuriems atlikti neužtenka vietinės darbo jėgos. Peticijoje prašoma sukurti įstatymus, kurie leistų prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų ir tikslingai patenkinti darbo jėgos paklausą ir ekonominio nuosmukio, ir pakilimo metu.
 
Dokumente teigiama, kad darbuotojai iš užsienio palaiko verslą atvirą naujovėms ir skatina jo augimą. Kliūtys kvalifikuotiems ir nekvalifikuotiems laikiniems darbuotojams atvykti į JAV stabdo ekonomikos atsigavimą ir neleidžia darbdaviams kurti naujų darbo vietų.
Peticijoje pritariama Niujorko mero Michaelo Bloombergo politikai imigracijos klausimu, tačiau taip pat prašoma, kad naujoji reforma užtikrintų Niujorko darbdavių reikmes
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.