Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.no   |   2014-09-12

Norvegija: teismas tėvus nubaudė kalėjimu dėl netinkamo vaiko auklėjimo

  
Norvegija: teismas tėvus nubaudė kalėjimu dėl netinkamo vaiko auklėjimo Mama ir tėtis vaiką ėmėsi bausti po to, kai šis kelis kartus ištarė šėtono vardą.

Norvegijoje tėvus teismas nubaudė už smurtą prieš judviejų vaiką. Teismo sprendimas priimtas kontraversiškai, mat kaltintojai ir bendruomenė mane, kad bausmė turėtų būti gerokai griežtesnė. Pora dėl netinkamo elgesio su vaiku buvo nubausti 30 dienų laisvės atėmimu ir 800 JAV dolerių nesiekiančia pinigine bauda, pranešė portalas Thelocal.no.

 Mama ir tėtis vaiką ėmėsi bausti po to, kai šis kelis kartus ištarė šėtono vardą. Trejų metų dukrai sušukus
“Šėtonas” tėvai imdavosi ją bausti ir taikydavo fizines bausmes. Teisme motina pripažino, kad ji yra labai reliniginga, todėl velnio vardas dukros lūpose jai varydavo baimę. Gimdytojai mane, kad dukrą bausdami jie atgrasins ją nuo žodžio “šėtonas” naudojimo.
Tėvai pripažino, kad jų elgesys nebuvo tinkamas, tačiau su bausme jie nesutiko. Jų manymu, savo vaiką jie auklėjo taip, kaip jiems atrodė tinkama ir didelės žalos nepadarė. Motina teisėjui taip pat pridūrė, kad jeigu jie bus nubausti, tai teisėsauga turėtų bausti ir daugybę kitų tėvų, kurie šiurkščiau elgiasi su savo atžalomis ar taiko jiems fizines bausmes.
 
Apie skriaudžiamą mergaitę vaiko teisių tarnybai pranešė vaikų darželio, kurį lankė mergaitė, auklėtojos, susirūpinusios dėl mergaitės fizinės ir psichinės sveikatos.
 
  

Žymos: Norvegija, Religija, Šeima, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!