Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/thelocal.no   |   2016-11-22

Norvegų policija išnarpliojo žiaurių pedofilų tinklą

  
Norvegų policija išnarpliojo žiaurių pedofilų tinklą
© Pixabay.com
Iš viso sulaikyta daugiau nei 50 asmenų, kurie tvirtino mažamečius vaikus ir net kūdikius.
Sulaikytiems asmenims gresia iki 15 metų kalėjimo.

Norvegijos policija išnarplipjo kelis milžiniškus pedofilijos tinklus, kurių narių padaryti ir regzti nusikaltimai gniaužia kvapą. Iš viso per operaciją sulaikytas 51 žmogus, visi jie – vyrai, pranešė thelocal.no portalas.

Pareigūnai pranešė, kad pedofilų tinklo nariai seksualinį ir fizinį smurtą naudojo ne tik išnaudodami vaikus, bet ir kūdikius.
Policijos pranešime teigiama, kad iš įtariamųjų konfiskuota net 150 terabaitų kompiuteriuose suagotos medžiagos, tarp kurių video įrašai, nuotraukos. Juose užfiksuoti mažamečių prievartavimai, kūdikių žaginimai, taip pat lytinės prievartos aktai, kai vaiki buvo verčiami santykiauti su gyvūnais ir kitais vaikais.
 
Bylos tyrėjai taip pat atskleidė, kad vyrai tvirkino ne tik svetimus, bet ir savus vaikus. Aptikti susirašinėjimai rodo, kad vieno tvirkintojų mergina laukėsi, ir vyriškis su kitu bendraminčiu rezgė planą, kaip tvirkins kūdikį, kai šis gims.
 
Konfiskuotoje medžiagoje taip pat yra ir pedofilų susirašinėjimų istorija, tad pareigūnai tikisi, kad jiems pavyks atsekti ir sulaikyti dar ne vieną šioje nusikalstomoje veikoje dalyvavusį asmenį.
 
Sulaikytiems asmenims gresia iki 15 metų kalėjimo.
 
 
  

Žymos: Norvegija, Nusikaltimai, Vaikai, pedofilai, kūdikiai, tvirtikinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“