Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-02-24

Norvegų šeima paprašė grąžinti pinigus už atostogas, nes Bulgarijoje buvo per daug bulgarų

  
Norvegų šeima paprašė grąžinti pinigus už atostogas, nes Bulgarijoje buvo per daug bulgarų Norvegams patiko viešbutis, bet ne jo svečiai.

Norvegų šeima, per kelionių organizatorių įsigiję atostogas Bulgarijoje, sugrįžę po poilsio pareikalavo grąžinti pinigus. Jie skundėsi tuo, kad viešbutyje, kuriame gyveno, buvo per daug bulgarų.

Šeima skunde nurodo, kad buvo patenkinti viešbučiu „Sveti Toma“, tačiau jie norėjo praleisti atostogas apsupti skandinavų. Norvegai yra įsitikinę, kad kelionių organizatorius „Apollo“ turėjo juos perspėti, kad dauguma viešbučio svečių Bulgarijoje bus bulgarai arba kiti rytų europiečiai. „Mes niekada nebūtume pasirinkę šio viešbučio, jeigu būtume žinoję šias aplinkybes. Mūsų 12 metų duktė neturėjo su kuo žaisti“, - poros skundą cituoja laikraštis „Aftenposten“.
Skundus prieš kelionių organizatorius Norvegijoje nagrinėjanti institucija atmetė šeimos priekaištus. Pareigūnai teigė, kad kelionių organizatorius „Apollo“ negali būti kaltinamas, kad turi „per mažai“ kambarių kažkuriame viešbutyje.
 
„Apollo“ atstovė Helen Begby sakė, kad norvegai turėtų iš anksto pranešti, jeigu jie nori atostogauti tik su norvegais ar skandinavais. Ji taip pat pridūrė, kad būtų nepateisinama, jeigu kelionių organizatoriai skirstytų žmones pagal tautybes. Kompanija pažymėjo, kad turi daug klientų iš Indijos, Kinijos, Rusijos ir tuo labai džiaugiasi.
 
  

Žymos: Norvegija, Bulgarija, Atostogos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...