Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-08-01

Nukritus lėktuvui nukentėjo 85 žmonės

  
Nukritus lėktuvui nukentėjo 85 žmonės
© Proteccion Civil Durango

Šiaurės Meksikoje per smarkią krušą antradienį nukritus kylančiam oro kompanijos „Aeromexico“ lėktuvui buvo sužeisti mažiausiai 85 žmonės, pranešė pareigūnai.

Orlaivis „Embraer 190“, turėjęs skristi iš Durango į Meksiką, sudužo apie 16 val. vietos laiku. Lėktuve buvo 97 keleiviai ir keturi įgulos nariai, informavo Meksikos susisiekimo ministras Gerardo Ruizas Esparza.
„Patvirtinta, kad reisą #AM2431 ištikusi nelaimė gyvybių nepareikalavo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė Durango valstijos, kur nutiko incidentas, gubernatorius Jose Rosasas.
 
„Maždaug 85 žmonės sužeisti“, – televizijai „Milenio“ sakė Durango civilinės saugos valdybos atstovas Alejandro Cardoza. Pasak jo, esama ir sunkiai sužeistų, tačiau dauguma lėktuve buvusių žmonių patyrė „labai nesunkių“ sužalojimų.
 
Buvo matyti, kaip dešimtys nesunkiai nukentėjusių keleivių palieka pievoje gulintį lėktuvą, apgaubtą tirštų pilkų dūmų debesiu.
 
Į ligoninę buvo paguldyti 49 sužeisti keleiviai, o likusiems buvo leista vykti namo.
 
„Gaisras įsiplieskė po avarinio nusileidimo. Laimei, niekas neapdegė“, – sakė A. Cardoza.
 
Su bepilotės skraidyklės pagalba padarytoje nuotraukoje, kurią gavo naujienų agentūra AFP, matyti kilimo ir tūpimo tako pabaigoje esančiame lauke gulintis orlaivis.
 
Teko šokti iš lėktuvo
 
„Buvome ant kilimo ir tūpimo tako, kai matomumas pablogėjo“, – AFP sakė 47 metų namų šeimininkė Jacqueline Flores, keliavusi su savo 16-mete dukra.
 
„Kai jau buvome gana aukštai, atrodė, kad lėktuvas tuoj išsilygins, tačiau staiga jis nukrito“, – pasakojo moteris.
 
„Nukritome ant kilimo ir tūpimo tako ir tada slydome, kol orlaivis sustojo“, – sakė Durange gimusi J. Flores, keliavusi į Kolumbiją, kuri šiuo metu gyvena.
 
Pasak moters, lėktuvui sustojus brūzgynais apaugusiame lauke, ji užuodė dūmus.
 
„Atsisegiau saugos diržą ir tada išvydau liepsnas. Supratau, kad turime šokti iš lėktuvo“, - pasakojo ji.
 
„Lėktuvas korpusas buvo lūžęs ir greta mūsų žiojėjo skylė. Pasakiau savo mergaitei: „Turime pro čia iššokti.“ Tai ir padarėme“, – sakė J. Flores.
 
Pasak gubernatoriaus J. Rosaso, keleiviai padėjo vieni kitiems skubiai evakuotis iš lėktuvo per avarijos metu jo korpuse atsivėrusius plyšius.
 
1981 metų liepą šiaurinėje Čihuahua provincijoje leisdamasis sudužo „Aeromexico“ orlaivis. Per katastrofą, įvykusią esant prastoms oro sąlygoms, žuvo 32 žmonės.
  

Žymos: Avarija, Lėktuvas, Meksika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Zoologijos sode mama sako Petriukui:

– Vaikeli, neglostyk liūto, gal jis blusų turi.