Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-12-26

Nuo pagrobimo vaikus išgelbėjęs autobuso vairuotojas laikomas didvyriu

  
Nuo pagrobimo vaikus išgelbėjęs autobuso vairuotojas laikomas didvyriu
© pixabay.com

ei turite vaikų, kaskart per žinias išgirdusi apie vieno jų dingimą ar pagrobimą, suspurda jūsų širdis. Sunku ir įsivaizduoti, kaip kažkoks visiškai nepažįstamas žmogus, o kartais net ir artimas šeimos narys, pagrobia brangiausių tėvų turtą – vaikus.

Deja, bet ši problema JAV yra itin opi. Pasak FTB Nacionalinio nusikaltimų informacijos centro Dingusių žmonių biuro, šiuo metu šalyje ieškoma 88 089 dingusių žmonių, kurių 32 121 yra jaunesni nei 18 metų.
Tiesa, kartais potenciali pagrobimo auka sugeba išsigelbėti iš tokios situacijos arba jiems padeda tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku atsidūrę geri asmenys. Taip nutiko ir Džordžijos valstijoje gyvenančiai šeimai, kurioje auga du maži vaikai. Jų tėvai yra be galo dėkingi vienam autobuso vairuotojui už jo greitą reakciją, mąstymą ir galbūt gyvybės išgelbėjimą.
 
Valstijos pareigūnai pasakojo, kad mokyklinio autobuso vairuotojas sutartoje vietoje iš transporto priemonės jau ruošėsi išleisti du vaikus – brolį ir seserį, kai netrukus toje pačioje stotelėje prisistatė vyresnio amžiaus vyras, vairuojantis pilkos spalvos autobusiuką. Pravėręs duris jis įsakė vaikams lipti į jo automobilį. Šis įvykis mokyklinio autobuso vairuotojui sukėlė įtarimą, o ir pilkos spalvos autobusiukas jam pasirodė nepažįstamas.
 
Greitai sureaguodamas, autobuso vairuotojas paklausė vaikų, ar šie pažįsta vyresnio amžiaus vyrą. Vėliau jis atsidarė langą, norėdamas atidžiau pasžvelgti į nepažįstamą vyriškį. Vaikams pasakius, kad šie jų laukiančio vyro nepažįsta, autobuso vairuotojas uždarė autobuso duris, liepė vaikams sėsti į vietas ir paskambino jų mamai. Moteris patvirtino neatsiuntusi jokio kito jos vaikus pasitikti turėjusio asmens. Vos tik autobuso vairuotojas į rankas paėmė telefoną ir ėmė rinkti vaikų mamos telefono numerį, įtarimą sukėlęs vyras greitai nuvažiavo.
 
Kaip rašoma Shared.com, brolio ir sesers mama autobuso vairuotojui buvo be galo dėkinga už jo pastabumą ir greitą reakciją.
  

Žymos: Vaikai, Autobusas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.