Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-08-23

Nurodymas vokiečiams: kaupkite maisto ir vandens atsargas

  
Nurodymas vokiečiams: kaupkite maisto ir vandens atsargas
© Pixabay.com
Kiekvienam Vokietijos gyventojui rekomenduojama turėti geriamojo vandens atsargų penkioms dienoms.
Vokiečiai į šią žinutę socialiniame tinkle „Twitter“ sureagavo laidydami ironiškus juokelius.

Vokiečiai raginami kaupti maisto atsargas, kurios, ištikus nelaimei, leistų jiems išgyventi dešimt dienų. Taip pat namuose patariama turėti ir po du litrus geriamojo vandens žmogui. Atsargų turėtų būti tiek, kad užtektų penkioms paroms, pranešė bbc.com.

Tai pirmosios tokio pobūdžio rekomendacijos nuo Šaltojo karo laikų. Teigiama, kad jas paruošė vidaus reikalų ministerija, kuri taip pat atnaujino ir civilių šalies gyventojų apsaugos strategiją. Ši paskutinį kartą buvo peržiūrėta 1995-aisiais metais.
Vokiečiai į šią žinutę socialiniame tinkle „Twitter“ sureagavo laidydami ironiškus juokelius.
 
Netrukus po informacijos paviešinimo, vyriausybė suskubo nuraminti šalies gyventojus, kad šiuo metu žmonėms negresia jokia grėsmė, tačiau čia pat pridūrė, kad Europa išgyvena ne pačius saugiausius laikus, todėl žmonės turi būti pasiruošę įvairioms nacionalinėms grėsmėms, tarp jų ir teroristinėms atakoms, kurių metų būtų panaudoti „kiti ginklai“.
 
Pavyzdžiui, jeigu valstybinės maisto ir vandens atsargos būtų užterštos sveikatai ir gyvybei pavojingomis cheminėmis medžiagomis, sutrikdytas elektros, dujų ir kuro tiekimas.
 
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, saugumas , Teroro ataka, maisto atsargos, vandens atsargos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.