Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mypalmbeachpost.com   |   2018-02-10

Nušautas JAV greitkeliu važiavęs lietuvis 

  
Nušautas JAV greitkeliu važiavęs lietuvis
© youtube.com kadras
Šūvio sužeisto lietuvio vairuojamas automobilis nulėkė nuo kelio.
E. Milkevičius žuvo visai netoli namų, į vairuojantį žmogų šauta vidury baltos dienos

JAV Floridos valstijos policija tiria paslaptingą nusikaltimą, kurio metu šaunamuoju ginklu mirtinai sužalotas greitkeliu automobiliu važiavęs imigrantas iš Lietuvos.

Nusikaltimas įvykdytas trečiadienį Boca Raton miesto teritorijoje esančioje greitkelio I-95 atkarpoje. Juo važiavusio „Nissan 370Z“ vairuotoją apie 14.30 val. vietos laiku kliudė nežinomo užpuoliko paleista kulka, automobilis nulėkė nuo kelio.
Netrukus pro šalį važiavęs policijos pareigūnas prie mašinos vairo rado krauju paplūdusį vairuotoją, o atskubėję medikai negalėjo išgelbėti sužeistojo gyvybės – vyras ligoninėje mirė.
 
Netrukus paaiškėjo, kad velionis – 29 metų lietuvis Edvinas Milkevičius, kuris dirbo vietos restorane.
 
Žudikas kol kas nerastas, neaiškūs šio nusikaltimo motyvai – imigrantas iš Lietuvos jokių reikalų su teisėsauga neturėjo, jį pažinojusių asmenų apibūdinamas kaip malonus vyras ir geras darbuotojas. Praėjus dienai po nelaimės paviešintoje policijos ataskaitoje teigiama, kad kol kas nenustatytas ir ginklas, iš kurio šauta.
 
Lietuvio vairuojamas automobilis leistino greičio neviršijo. 
 
Užtikrintai atmetama savižudybės versija, mat automobilyje ginklo nerasta.
 
E. Milkevičius žuvo visai netoli namų. Vietos gyventojus gąsdina tai, kad į vairuojantį žmogų šauta vidury baltos dienos, baiminamasi, kad tai gali būti aukas atsitiktinai pasirenkantis snaiperis.
Policija taip pat nesieja lietuvio nužudymu su tos pačios dienos rytą šiame greitkelyje, už 17 mylių, įvykusiu incidentu, kai prieš eismą visureigiu važiavęs vyras sukėlė daugybę avarijų – šį vairuotoją policininkai nukovė. Paaiškėjo, jog jis prieš prie vietinės parduotuvės nušovė moterį.
 
  

Žymos: JAV lietuviai, Florida, nužudymas , edvinas milkevičius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.