Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-09-20

Nusižudė kunigas, apkaltintas mergaitės tvirkinimu

  
Nusižudė kunigas, apkaltintas mergaitės tvirkinimu
© Flickr nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Prancūzijos šiaurėje savo bažnyčioje nusižudė vienas 38-erių kunigas, apkaltintas mergaitės tvirkinimu, trečiadienį naujienų agentūrai AFP pranešė vietos prokurorai ir šaltiniai policijoje.

Jeanas-Baptiste'as Sebe'as nusižudė antradienį Ruano miestelio Šv. Jono XIII bažnyčioje, sulaukęs vienos vietos gyventojos kaltinimų, kad jos dukra yra „nepadoraus elgesio ir lytinio smurto" auka, nurodė vienas šaltinis policijoje.
Vietos prokuroras Etienne'as Thieffry patvirtino, kad šiuo metu atliekamas tyrimas dėl „konkrečių savižudybės priežasčių".
 
Katalikų bažnyčia pastaruosius 25 metus krečiama virtinės pedofilijos skandalų.
 
Rugpjūtį dar vieną smūgį šios religinės institucijos reputacijai sudavė viena JAV atlikta šokiruojanti ataskaita, kurioje per 300 "grobuonių" dvasininkų kaltinami per pastaruosius septynis dešimtmečius tvirkinus daugiau kaip 1 000 mažamečių Pensilvanijoje.
 
Aukščiausio rango prancūzų katalikų dvasininkas, įsivėlęs į skandalą yra kardinolas Philippe'as Barbarinas, kuris kitų metų sausį stos prieš teismą dėl kaltinimų, esą jis savo vyskupijoje dangstė vieną kunigą pedofilą.
 
  

Žymos: Bažnyčia, savižudybė, Kunigas, vaikų tvirkinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja Petriukas dviračiu ir šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be rankų!
Apsisuka ir vėl šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be dantų...