Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-05-11

Nužmogėję tėvai kokainu maitino savo kūdikį

  
Nužmogėję tėvai kokainu maitino savo kūdikį Mama ir tėvas Ispanijoje nutiesti už tai, kad savo dukrą pripratino prie narkotikų.
Būdama dvejų metų jų dukra jau vartojo narkotikus.

Ispanų šeima nuteista už nežmonišką elgesį su savo mažamečiu vaiku. Rytų Ispanijos Albacete mieste tėvas ir motina nuteisti už tai, kad patys vartodami narkotikus, jie pradėjo jais „maitinti“ ir savo dukrą.

Mergaitė pirmą kartą savo gyvenime „paragauti“ kokaino buvo priversta būdama vos septynerių mėnesių. Teisme ispanų pora, kurių tapatybės buvo slepiamos viso proceso metu, teigė, kad būdama dvejų metų jų dukra jau vartojo narkotikus.
Šią savaitę tėvai turi atvykti į Ispanijos teismą, kur jie bus suimti ir įkalinti aštuoniems metams.
Ispanija tradiciškai laikoma narkotikų koridoriumi į Europą. Nors pareigūnai stengiasi kovoti su narkotikų kontrabanda, tačiau paskutiniai paskelbti duomenys rodo, kad narkotikų kiekis per 2013-uosius išaugo ketvirtadaliulyginantsu 2012-aisiais.
 
Patys ispanai kasmet darosi vis mažiau pakantūs narkotikams. Remiantis portalothelocal.es paskelbtais duomenimis,2004-aisiais prieš narkotikus ir jų vartojimą pasisakė vos kiek daugiau nei 43 proc. žmonių, o štai jau praėjusiais metais priešiškai nusiteikusiųjų skaičius išaugo iki 72 proc.
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Ispanija, Nusikaltimai, Vaikai ir tėvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...