Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-01-06

Oro uoste ant žemės susidūrė du lėktuvai (VIDEO)

  
Oro uoste ant žemės susidūrė du lėktuvai (VIDEO)
© Liudininko foto.
Incidento metu žmonės nenukentėjo.

Toronto oro uoste penktadienį ant žemės susidūrus dviem lėktuvams užsidegė vieno iš jų uodega, o keleivius teko evakuoti avarinėmis čiuožynėmis.

Oro bendrovės „WestJet“ ir „Sunwing“ patvirtino, kad jų lėktuvai dalyvavo susidūrime, 18val. 19 min. vietos (šeštadienį 1 val. 19 min. Lietuvos) laiku įvykusiame Toronto Pearsono tarptautiniame oro uoste.
Šiame oro uoste tokio pobūdžio incidentas įvyko jau antrąkart per pastaruosius penkis mėnesius.
 
Socialiniame tinkle paskelbtame vaizdo įraše matyti, kad vieno orlaivio uodegą apėmė liepsnos ir tiršti juodi dūmai. Iš vėliau padarytų nuotraukų galima spręsti, kad užsiliepsnojo „Sunwing“ laineris.
 
„WestJet“ patvirtino, kad į jos reiso WS2425 lėktuvą „Boeing 737-800“, kuriame buvo 168 svečiai ir šeši įgulos nariai, atskridusį iš Kankūno į Toronto Pearsono (oro uostą) ir laukusį leidimo riedėti prie vartų ir stovėjimo aikštelės, atsitrenkė „Sunwing“ orlaivis, riedėjęs atbulas nuo vartų“, – sakoma bendrovės „Twitter“ žinutėje.
 
„Dėl orlaivio padėties ant riedėjimo tako „WestJet“ svečius reikėjo evakuoti avarinėmis čiuožynėmis. Gelbėtojų brigados buvo vietoje ir nedelsdamos reagavo“, – pridūrė kompanija.
 
„Galime patvirtinti, kad svečiai yra saugūs terminale; dabar jie tikrinami muitinės“, – rašė „WestJet“, bet nenurodė, ar kas nors per šį incidentą buvo sužeistas.
 
Praėjus kelioms valandoms po susidūrimo oro uostas patvirtino, kad visi „WestJet“ keleiviai buvo saugiai evakuoti į terminalą, bet pridūrė, kad hospitalizuotas vienas ugniagesys gelbėtojas, nukentėjęs per šį incidentą.
Kelionių agentūros „Sunwing Vacations“ feisbuko paskyroje paskelbtoje žinutėje patvirtinamas susidūrimo faktas.
 
„Vienas „Sunwing“ lėktuvas, tempiamas mūsų antžeminių paslaugų tiekėjo, patyrė kontaktą su kitu orlaiviu. Incidento metu „Sunwing“ lėktuve įgulos narių arba keleivių nebuvo“, – sakoma pranešime.
 
Oro uostas pranešė, kad „ugniagesių ir greitosios pagalbos tarnybos reagavo, keleiviai buvo evakuoti“ po incidento, „paveikusio“ skrydžių tvarkaraštį 3-ajame terminale.
 
„Šiuo metu oro uosto darbas nėra reikšmingai paveiktas šio incidento, bet toliau kyla rūpesčių dėl itin šaltų orų“, – sakoma oro uosto pranešime.
 
Toronte orai buvo giedri, bet naktį temperatūra buvo nukritusi žemiau minus 20 laipsnių Celsijaus.
 
Kanados transporto saugumo valdybos pareigūnai atvyko į įvykio vietą ir pradėjo tyrimą.
 
Toks susidūrimas Toronto Pearsono oro uoste – jau antras per kelis pastaruosius mėnesius.
 
Rugpjūčio pradžioje Kanados ir Lenkijos keleiviniai laineriai riedėdami ant žemės kliudė vienas kitą sparnais. Tąsyk buvo padaryta „rimtos“ žalos, bet žmonės nenukentėjo.
  

Žymos: Lėktuvai, Incidentas, Torontas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.