Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-03-01

Pabėgėliai viešuose baseinuose tampa nevaldomi

  
Pabėgėliai viešuose baseinuose tampa nevaldomi
© Wikipedia.org
Vokietijoje laisvalaiko ir pramogų centre afganistaničiai kėsinosi išprievartauti paaugles.
Tragedija neseniai įvyko Austrijoje, kai viešąjame baseine buvo išprievartautas dešimtmetis berniukas.

Viešieji baseinai Europoje pabėgėliams tapo savotiškais spąstais. Bene kiekvieną savaitę žiniasklaidoje nuskamba vis nauji pranešimai apie netinkamą naujųjų imigrantų elgesį arba baseinuose įvykdytus nusikaltimus.

Kaip pranešė portalas express.co.uk, du prieglobsčio prašytojai iš Afganistano, priekabiavo ir kėsinosi išprievartauti dvi jaunas merginas „Arriba“ pramogų ir laisvalaikio centre, esančiame Norderstedt, Šlėzvigo-Holšteino žemėje.
34-erių metų vyras ir 14-likmetis paauglys buvo sulaikyti policijos pareigūnų, kai apie jų ketinimus pranešė 14 ir 18 metų centre laiką leidusios merginos.
 
Oficialiais duomenimis, tai jau antrasis toks incidentas viešuose baseinuose per 18 mėnesių.
Vokietijos valdžia jau išleido tūkstančius eurų švietėjiškai programai, kuria nori supažindinti atvykėlius su Europoje galiojančiomis tinkamo elgesio normomis, pabėgėliai taip pat raginami gerbti viešose vietose esančias moteris ir vaikus.
 
Tragedija neseniai įvyko Austrijoje, kai viešąjame baseine buvo išprievartautas dešimtmetis berniukas. Prievartą prieš vaiką panaudojo pabėgėlis iš Irako.
 
„Tiesa“ primena, kad lankymo tvarka prieš kelias savaites pasikeitė Danijos viešuosiuose baseinuose. Šioje šalyje nustatytos tam tikros valandos, kada baseinuose gali lankytis tik pabėgliai. Kitu laiku jie į tokias laisvalaikio praleidimo vietas tiesiog neįleidžiami. Toks sprendimas buvo priimtas dėl to, kad pabėgėliai nesilaikė nustatytų vidaus tvarkos taisyklių bei netinkamai elgėsi viešoje vietoje.
 
  

Žymos: Vokietija, Danija, Austrija, Išprievartavimas, pabėgėliai, viešieji baseinai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas. Ragelį pakelia trijų dukterų tėvas ir girdi:
– Tai tu, mano varlyte?
– Ne, tai varlyno šeimininkas...