Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Thelocal.no   |   2016-08-24

Pabėgėlių centruose pradeda klestėti prostitucija

  
Pabėgėlių centruose pradeda klestėti prostitucija
© Flickr.com
Pabėgėlių centrų darbuotojai vis dažniau užfiksuoja atvejus, kai savo kūnu prekiauja paaugliai.
Darbuotojai pastebi, kad vaikai grįžta ne su savo, o su prabangiais dizainerių rūbais.

Norvegijos pabėgėlių centruose dirbantiems darbuotojams nerimą kelią paauglių prostitucija. Praėjusiais metais buvo užfiksuotas ne vienas atvejis, kuomet, kaip įtariama, paaugliai teikė seksualines paslaugas.

Portalas thelocal.no pranešė, kad pabėgėlių centruose 2015-aisiais buvo tiriami penki tokie atvejai, tačiau manoma, kad prostitucija galėjo užsiiminėti gerokai daugiau 15-18 metų paauglių.
Norvegai siekia, kad Vaikų teisių tarnyba tokiais atvejais įsikištų nedelsiant, nes imigracijos pareigūnai, pagal šalies įstatymus, negali imtis jokių veiksmų.
 
Štai visai neseniai vieno Norvegijos pabėgėlių centro darbuotojai bejėgiškai stebėjo, kaip 16-iolikos metų paauglė gretimame mieste buvo priversta pardavinėti sekso paslaugas.
 
Apie tai, kad paaugliai, tiek berniukai, tiek mergaitės, prekiauja savo kūnu, vis dažniau praneša ir Danijos bei Švedijos pabėgėlių centrų darbuotojai.
 
Anot jų, didžiausiame Danijos pabėgėlių centre Sandholme darbuotojai vis dažniau užfiksuoja, kaip berniukams kažkas paskambina telefonu ir šie pasiprašo išleidžiami kelioms valandoms. Darbuotojai pastebi, kad vaikai grįžta ne su savo, o su prabangiais dizainerių rūbais.
 
 
  

Žymos: Norvegija, Švedija, Danija, Prostitucija, pabėgėlių centrai, paaugliai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…