Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-30

Padėjo policijai sugauti ieškomą vyrą – buvo atleistas iš darbo

  
Padėjo policijai sugauti ieškomą vyrą – buvo atleistas iš darbo
© Pixabay.com

Vienas Kalifornijoje gyvenantis vyras prasitarė, kad už gerą poelgį jį atleido iš darbo. Technikos prekių parduotuvėje apsaugos darbuotoju dirbantis Tyleris iš parduotuvės išsivijo pareigūnų ieškomą ir nuo jų sprukti bandžiusį vyrą.

Savo amžiaus atskleisti nepanoręs, kariuomenėje tarnavęs Tyleris ne tik sugebėjo pasivyti nusikaltėlį, bet ir jį pargriovė bei padėjo pareigūnams sulaikymo metu.
„Jis ėmė bėgti pro mane. Pamaniau, kad padarysiu gerą darbą jį sustabdydamas. Supratau, kad grįžęs į parduotuvę turėsiu bėdų, nes mūsų įmonė net apsaugos darbuotojams draudžia liesti žmones“, – naujienų tarnybai „Fox 40“ pasakojo jis, tačiau nesitikėjo, kad dėl to jį atleis.
 
Pokalbio su vadybininku metu Tyleriui buvo pranešta, kad jis darbo neteko dėl jėgos panaudojimo ir parduotuvės taisyklių, kuriomis draudžiama kištis į kitų reikalus, net ginčus, pažeidimo.
 
„Mūsų taisyklėse aiškiai paminėta, kad draudžiama potencialius nusikaltėlius vytis iš parduotuvės. Sulaikydamas jį automobilių stovėjimo aikštelėje, jis sukėlė riziką ne tik sau, bet ir kitiems, o tai daryti nebuvo verta, kad ir kokie kilnūs buvo darbuotojo ketinimai“, – teigė parduotuvės atstovai.
 
Įtariamasis, per kurį darbo neteko Tyleris, – 35 metų Timothy Trujillo. Jis buvo ieškomas dėl daugybės įstatymų pažeidimo, nusikaltimų ir fizinės jėgos panaudojimo prieš pareigūnus. Parduotuvės viduję pamatę įtariamąjį, pareigūnai liepė jam sustoti ir puolė vytis. Po trumpų gaudynių jie sulaikė T. Trujillo ir jį surakino antrankiais, rašoma policijos pranešime.
 
Patikrinę nusikaltėlio automobilį, jame pareigūnai rado narkotinių medžiagų, pavogtų daiktų ir įsilaužimui skirtų įrankių.
 
Pareigūnai padėkojo Tyleriui už pagalbą, tačiau leitenantas Andrew Scottas įspėjo, kad visuomenės nariai neturėtų kištis į policijos reikalus. „Nenorime, kad kas nors nukentėtų. Mūsų pareigūnai yra išmokyti tinkamai elgtis tokiose situacijose“, – sakė jis.
Atrodo, kad Tyleris liko be darbo, o jo buvęs darbdavys neketina persigalvoti. Nepaisydamas to, apsaugos darbuotoju dirbęs vyras, balandį planuojantis pradėti mokslus koledže, nesigaili padėjęs sulaikyti T. Trujillo. „Kai pamatai, jog kažkas bėga nuo policijos, nelieka nieko kito, kaip tik priimti logiškiausią sprendimą“, – sakė jis.
 
 
 
  

Žymos: Darbas, Policija, atleidimas, Apsauga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du kurčnebyliai ir kalbasi gestais tarpusavyje:
– Na, kaip tau vakar Jeronimo gimtadienis?
– Oi, neklausk. Prisidainavau, kad šiandien vos rankas pakeliu...