Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-12

Paryžiaus centre nugriaudėjo sprogimas

  
Paryžiaus centre nugriaudėjo sprogimas
© Pixabay.com

Galingas sprogimas šeštadienį smarkiai nuniokojo vieną kepyklą Paryžiaus centre, sužeidė kelis žmones ir išdaužė aplinkinių pastatų langus, pranešė policija ir įvykio vietoje esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai.

Per incidentą, įvykusį apie 9 val. vietos laiku Prancūzijos sostinės judriame 9-ajame rajone, taip pat kilo gaisras. Policija įtaria, kad sprogimą sukėlė dujų nuotėkis.
Viena Paryžiaus policijos atstovė sakė, kad įvykio vietoje Trevizo gatvėje dirba ugniagesiai. Pasak jos, policija gavo pranešimų apie kelis sužeistus žmones, bet niekas nežuvo.
 
Per „Twitter“ paskelbtose nuotraukose matyti gatvėje pažirusios nuolaužos, sprogimo išgriauta pastato apatinė dalis ir liepsnos.
 
Ten esantis AFP fotografas matė mažiausiai vieną žmogų, ugniagesių išnešamą iš pastato ant neštuvų.
 
Ugniagesiai malšino ugn ir evakavo iš pastato keletą žmonių, naudodamiesi kopėčiomis. Greitosios pagalbos darbuotojai įvykio vietoje teikė pagalbą nukentėjusiems.
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Paryžius, sprogimas, kepykla

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.