Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2015-06-01

Paryžius nori numarinti įsimylėjėlių tradiciją

  
Paryžius nori numarinti įsimylėjėlių tradiciją Ant Menų tilto sukabintų meilės spynelių svoris šiuo metu siekia 45 tonas.
Paryžiaus valdžia nusprendė, kad spyneles reikia nukabinti ir kuo greičiau, nes jos jau kelia rimtą grėsmę šalia Luvro esančio tilto pėsčiųjų saugumui.

Daugybę įsimylėjėlių meilės mieste Paryžiuje vienija viena sentimentali tradicija – palikti meilės spyną ant Menų tilto, o raktą išmesti į Senos upę. Ne vienerius metus ant tilto kabintų spynelių svoris pasidarė per sunkus tilto konstrukcijai. Praėjusiais metais dėl to nugriuvo tilto dalis.

Šiemet Paryžiaus valdžia nusprendė, kad spyneles reikia nukabinti ir kuo greičiau, nes jos jau kelia rimtą grėsmę šalia Luvro esančio tilto pėsčiųjų saugumui. Paskaičiuota, kad šiuo metu bendras spynelių svoris viršija 45 tonas.
Tilto turėklai greitu metu bus pakeisti permatomimis plokštėmis, kad žmonėms nekiltų noras ir vėl imti kabinti spyneles.
 
Spynelėmis nukabinėtas ne tik populiarusis Menų tiltas. Vienas tokių – Arkivyskupijos. Nuo jo savotiški porų meilės simboliai taip pat bus nuimti artimiausiu metu, pranešė BBC.
 
Paryžiaus valdžios atstovai tvirtino norintys, kad Paryžius ir toliau išliktų meilės miestu, tačiau spynelių kabinimo tradicija kenkia istorinio paveldo objektams ir kelia pavojų miesto gyventojams bei svečiams, tad jos bet kokiu atveju reiks atsisakyti.
 
Su panašia „spynelių problema“ kovoja ir Venecijos miestas Italijoje bei JAV didmiesčiai.
 
 
  

Žymos: Paryžius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.