Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-03-19

Paslapties rūkas aplink dingusį „Boeing 777“ tirštėja

  
Paslapties rūkas aplink dingusį „Boeing 777“ tirštėja Tyrėjai įtaria, kad lėktuvas galėjo būti pagrobtas.

Dingęs Malaizijos oro linijų lėktuvas – didžioji pastarųjų dienų mįslė. Orlaivis „Boeing 777“ dingo ir jau daugiau nei savaitę apie jį nėra jokių žinių. Spėlionių ir teorijų apstu, bet konkrečių žinių jokių. Šiuo metu lėktuvo arba jo nuolaužų ieško jau 26 valstybės.

 Kol kas teritorijos ir paieškos zonos labai didelės ir skirtingos. Tai vis liudija tą patį – pareigūnai neturi supratimo, kas galėjo nutikti lėktuvui ir juo skridusiems 239 keleiviams ir neįsivaizduoja, kur reiktų jų ieškoti.
„Tiesa“ primena, kad lėktuvas dingo kovo 8-ąją. Oro kontrolė ryšį su lėktuvu prarado apie 1 val. 20 min, kai jis skrido virš Pietų Kinijos jūros. Tada lėktuvas pakeitė kryptį ir ėmė skristi į Vakarus, Indijos vandenyno link. Čia žinios ir baigiasi.
 
Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad lėktuve buvusių žmonių mobilieji telefonai dar kurį laiką po dingimo buvo įjungti, jei veikė, tik niekas neatsiliepė. Ekspertai dabar kelia sau klausimą, kodėl nei vienas keleivis ar įgulos narys jais nepasinaudojo.
 
Tyrėjai įtaria, kad lėktuvas galėjo būti pagrobtas ir įtarimas krenta ant orlaivio pilotų. Išjungęs lėktuvo komunikacijų nukreipimo ir pranešimų sistemą (ACARS) vienas pilotų ramiu balsu ištarė paskutinius dispečerio girdėtus žodžius: „Gerai, labanakt.“
 
  

Žymos: katastrofa, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.