Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-09

Pavydo apsėsta rusė pamovė savo vaikiną ant pusmetrinio iešmo

  
Pavydo apsėsta rusė pamovė savo vaikiną ant pusmetrinio iešmo
© pixabay.com

Iškylaudama su draugais prie ežero Rusijoje 27-erių metų amžiaus Svetlana Boyarinova pamovė savo 26 metų vaikiną Evgeny Solyanika ant pusmetrinio iešmo. Šis griliaus įrankis pervėrė vyro krūtinės ląstą.

Moteris iešmu vyrą nudūrė, nes jai pasirodė, kad jis jai nėra ištikimas. Tai buvo naujausias šeimyninio smurto įvykis prieš 26 metų vyrą kuris iki tol nesigindavo nuo draugės smurto. Evgenyjus visada neigdavo esąs neištikimas, sakydavo savo draugams: „Ji tarsi užsiima juodąja magija, kad laikytų mus kartu.“
S. Boyarinova ištraukė iešmą vyrui iš krutinės ir su draugu buvusiu iškiloje nuvežė vaikiną į ligoninę, kuriam ten buvo suteikta pirmoji medicinos pagalba. Medikai vyriškį išleido iš ligoninės ir iškylautojai grįžo atgal prie Kasargio ežero.
 
Kitą dieną Evgenyjaus sveikata pablogėjo ir jis buvo skubiai išvežtas į ligoninę, kur buvo nustatyta, kad iešmas sužalojo vyro širdį ir plaučius. Medikai darė viską, ką galėjo, tačiau, nepaisant jų pastangų, po kelių valandų praleistų operacinėje vaikinas mirė nuo vidinio kraujavimo.
 
Boyarinova tą pačią dieną buvo sulaikyta policijos pareigūnų ir apkaltinta žmogžudyste. Ji prisipažino pervėrusi savo vaikiną iešmu. Šiuo metu Boyarinova Čeliabinsko apygardos teismo nuosprendžiu yra nuteista kaltinant aplaidžiais veiksmais ir pasmerkta kalėti šešis su puse metų kalėjime.
 
Ji taip pat buvo įpareigota sumokėti 4,600 svarų sterlingų kompensaciją žuvusiojo mamai ir 6,900 svarų sterlingų kompensaciją mirusiojo broliams. Po nuosprendžio išvedant S. Boyarinovą iš teismo salės mergina prašė mirusiojo šeimos atleidimo.
 
 
Ji teigė, kad jis nebūtų miręs jeigu ligoninėje įvykio dieną jam būtų suteikta tinkama medicininė pagalba. Ji taip pat teigė, kad Evgeny užpuolė ją pirmas, tačiau tai buvo paneigta poros draugų, kurie su jais iškylavo.
Liudytojų teigimu Boyarinova ankščiau savo vaikiną yra apmėčiusi akmenimis, smaugusi jį, subedusi šakutę jam į koją, bei perpjovusi jam pilvo šoną su peiliu. Apie jos ligotą pavydą parodo 150 SMS žinučių išsiųstų jo draugams tuo metu kai vaikino nebuvo namuose, reikalaujančių paaiškinti kur jis yra.
 
Evgeny brolis Vladimiras sakė: „Jis norėjo su ja išsiskirti, tačiau jis vis sakydavo, kad jam jos gaila.“ Jis sakė: „Ji kartą pasakė mūsų mamai, kad jeigu Evgenyjus ją paliktu, ji nusižudytų.“
 
Gydytojai patvirtino, kad Svetlana buvo protiškai sveika.
  

Žymos: Santykiai, Pora, Nužudymas, Jis ir Ji, grilis, iešmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.