Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt, BNS   |   2020-01-17

Per gaisrą žuvo keturi mažamečiai

  
Per gaisrą žuvo keturi mažamečiai
© Pixabay asociatyvi nuotrauka

Rumunijos vakaruose per gaisrą vienuose namuose žuvo keturi maži vaikai, kurie ten buvo palikti vieni, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Ugniagesiai gaisro vietoje Timišoaros mieste rado vaikų palaikus, paskelbė Generalinė nepaprastųjų situacijų inspekcija (IGSU). Vyriausiam iš vaikų buvo šešeri metai, jauniausiam – keturi mėnesiai.
Namuose taip pat buvo jų 14-metis brolis, kuris nuvežtas į ligoninę dėl apsinuodijimo dūmais. Manoma, kad gaisras ketvirtadienio naktį kilo nuo malkomis kūrenamos krosnies, nurodė IGSU. Policija pradėjo tyrimą dėl netyčinio nužudymo ir informavo vaiko teisių apsaugos pareigūnus.
 
Šalies žiniasklaida citavo šeimos kaimynus, sakiusius, jog jie kelis kartus perspėjo vietos pareigūnus, kad tais vaikais jų tėvai nesirūpina.
 
„Nepaisant šios tragedijos Timišoaroje, atrodo, kad mūsų kampanija „Liepsnos žudo vaikus“ paskleidė žinią apie šią problemą“, – naujienų agentūrai AFP sakė IGSU atstovas Adrianas Marinas.
 
Nuo 2010 iki 2012 metų Rumunijoje per gaisrus žuvo 152 vaikai, o 2018 metais žuvo aštuoni ir buvo sužeisti dar 27 nepilnamečiai.
  

Žymos: Rumunija, Gaisras, vaikų mirtys, mažamečių mirtys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl tu taip nesistengi išmokti anglų kalbos?

- O kam?

- Juk ta kalba kalba pusė pasaulio!

- Tai negi neužtenka?