Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt, BNS   |   2019-12-05

Per keistą nelaimę bažnyčioje sudegė vyras

  
Per keistą nelaimę bažnyčioje sudegė vyras
© twitter nuotrauka

Lagose ketvirtadienį per gydymo apeigas vienoje bažnyčioje pastoriui supainiojus vandenį su benzinu sudegė vyras, pranešė gelbėjimo tarnybos.

„Pastorius paėmė statinaitę, manydamas, kad ten yra vanduo, ir nežinodamas, kad ji pripilta benzino“, – sakė Nigerijos avarinių tarnybų atstovas Ibrahimas Farinloye. „Liejant turinį ant to vyro, nuo netoli degusios žvakės įsiplieskė liepsnos, kurios apėmė juos abu“, – naujienų agentūrai AFP sakė I. Farinloye.
Gaisras bažnyčioje didmiesčio šiaurėje esančiame Baruvos rajone išplito ir apėmė netoliese esančius naftotiekio vamzdžius, kurie taip pat užsiliepsnojo, pridūrė jis. „Radome vyro palaikus. Jis apdegęs neatpažįstamai, o kitas žmogus (pastorius) yra sužeistas, jis patyrė didelių nudegimų“, – sakė I. Farinloye.
 
Lagoso valstijos nepaprastųjų situacijų tarnybos LASEMA vadovas Femi Oke-Osanyintolu patvirtino įvykus tokią nelaimę ir pridūrė, kad toliau gesinamas naftotiekio gaisras.  
  

Žymos: Mirtis, Bažnyčia, Nelaimė, Gaisras, Vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.