Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Evelina UŽDAVINYTĖ   |   2010-03-29

Piniginė injekcija Darfūrui

  
Piniginė injekcija Darfūrui

Egipte susitikę įvairių šalių atstovai žada surinkti 2 mlrd. dolerių Sudano Darfūro regionui. Investicijos į infrastruktūrą, sveikatos apsaugą, švietimą ir žemės ūkį yra gyvybiškai svarbios siekiant užbaigti konfliktą Darfūro regione ir sukurti tvaresnę taiką po neseniai pasirašytų ugnies nutraukimo sutarčių.

="line-height: 150%">Egipto ir Turkijos organizuotoje vienos dienos konferencijoje, kurioje nagrinėjamos Darfūro vystymo ir atkūrimo problemos, siekiama surinkti 2 mlrd. JAV dolerių įvairiems projektams, tokiems kaip cemento gamyklų, kelių ir kaimų pabėgėliams statyba.
 
Turkija žada iki 2015 metų skirti 60–75 mln. dolerių vandens ūkio, švietimo ir žemės ūkio projektams, o Alžyras nurodė skirsiantis 10 mln. dolerių įvairiems projektams, daugiausia susijusiems su sveikatos apsauga ir profesiniu mokymu.
 
Šią donorų konferenciją remia 57 šalis vienijanti Islamo konferencijos organizacija. Joje taip pat dalyvauja atstovai iš Kinijos, JAV, Rusijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir kitų šalių.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?