Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Daily Mail   |   2014-10-20

Pirkinių krepšyje iš Waitrose – nuodingiausias pasaulio voras

  
Pirkinių krepšyje iš Waitrose – nuodingiausias pasaulio voras

Pietų Londone gyvenanti šeima iš „Waitrose” prekybos centro užsakytų maisto prekių siuntinyje rado vieno daiktu daugiau, nei tikėjosi. Bananų kekėje slėpėsi nuodingiausias pasaulio voras iš Brazilijos.

Septynerių ir aštuonerių metų sūnūs auginantys tėvai „liko giliai traumuoti” internetu užsakytų pirkinių krepšyje aptikę Brazilijos vorą-klajoklį, rašo The Daily Mail ir kita Jungtinės Karalystės spauda.
 
Tėvas vorą rado besislepiantį „Waitrose” bananų kekėje. Voriagyvis tupėjo ant šimtų dar neišsiritusių savo palikuonių kiaušinėlių.
 
 
Brazilijos voro-klajoklio nuodai gali nužudyti per kelias minutes. Jie sukelia mirtiną paralyžių. Be to, dėl toksinų voragyvio aukoms prasiseda ištisas valandas trunkanti skausminga erekcija. Net ir gavusi priešnuodį, auka visam gyvenimui gali likti impotentė.
Pasaulio Gineso rekordų knygoje voras-klajoklis minimas kaip pats mirtingiausias.
 
Pirkinių krepšyje vorą žudiką per pusryčius aptikęs tėvas iš išgąsčio išmetė iš rankų kekę, šioji vorą prispaudė vaisių dubens apačioje. Tėvas įsibrovėlį nufotografavo ir nuskubėjo prie kompiuterio aiškintis, su kuo turi reikalą.
 
 
Sužinojęs, kad svečiuose – nuodingiausias pasaulio voras, tėvas iškvietė „Waitrose” specialistą. Tik voro dubenyje nebebuvo – nusiplėšęs vieną iš kojų, jis pasislėpė kažkur namuose.
 
Be to, specialistas pastebėjo ir šimtus voriagyvio kiaušinėlių. Šeima iš baimės ten nebegalėjo praleisti nė nakties.
 
„Nors daugumai žmonių tokie dalykai gali pasirodyti juokingi, tačiau aš vis galvoju apie tai, kad voras galėjo mane arba mano sūnų nužudyti, jei jis būtų užsinorėjęs banano,” – sakė savo pavardės žurnalistam nenorėjęs atskleisti šeimos tėvas.
 
Anot britų spaudos, „Waitrose” atstovas iškvietė profesionalų kenkėjų naikintoją. Kai pastarasis pagaliau aptiko vorą, žudikas, užuot slėpęsis, ėmė pulti. Tačiau kenkėjų naikintojas vorą su specialia lazda įviliojo į plastikinę dėžę, kuri buvo uždaryta į dar dvi skirtingas dėžes. Voro-klajoklio kiaušinėliai taip pat surinkti ir sunaikinti šalčiu.
 
 
 
„Waitrose” atsiprašė šeimos už „nemalonų incidentą”, jiems skirdama 150 svarų pirkiniams ir dieną pramogų. Nors tokie incidentai esą labai neįprasti, prekybos tinklas pažadėjo atidžiau rinktis tiekėjus.
Tačiau praėjusį mėnesį Essexe moteris Tesco banuose rado kažkokių kiaušinėlių. Praėjusį lapkritį tas pats prekybos tinklas turėjo kelioms valandoms uždaryti parduotuvę Kente, nes joje irgi aptikas Braziliškasis voras-klajoklis.
 
Video apie Brazilijos klajoklio medžioklės ypatumus galite pažiūrėti čia:

  

Žymos: Pasaulio Gineso rekordų knyga, Mirtis, Nuodai, Brazilios voras-klajoklis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...