Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-16

Pirko naujus džinsus, gavo nešvarias apatines kelnaites dovanų

  
Pirko naujus džinsus, gavo nešvarias apatines kelnaites dovanų Moteris buvo pasibaisėjusi tokiu radiniu savo pirkinyje.
Po daugelio metų lojalumo jūsų bendrovei buvau pasibaisėjęs tuo, jog klientų aptarnavimo skyrius atsiuntė man džinsus su PURVINOMIS ir DĖVĖTOMIS moteriškomis kelnaitėmis priekinėje kišenėje.

Niujorke gyvenanti Christine Evans liko šokiruota po tai, kai internetinėje parduotuvėje iš naujausios „Nordstrom“ kolekcijos įsigijusi džinsus, jų vidinėje kišenėje rado ne ką kitą, o moteriškas akivaizdžiai dėvėtas, nešvarias kelnaites su juostele.

Metų metus lojalia „Nordstrom“ internetinės parduotuvės kliente buvusi, slaugytoja dirbanti Ch. Evans sako, jog buvo pasibaisėjusi tokiu radiniu savo pirkinyje.
„Po daugelio metų lojalumo jūsų bendrovei buvau pasibaisėjęs tuo, jog klientų aptarnavimo skyrius atsiuntė man džinsus su PURVINOMIS ir DĖVĖTOMIS moteriškomis kelnaitėmis priekinėje kišenėje,“, - rašė Ch. Evans bendrovės internetinėje paskyroje.
 
Moteris sakė, kad jai buvo pasiūlyta pakeisti džinsus naujais, tačiau to, pasak jos, negana.
„Kaip slaugytoja, aš įžvelgiu, jog toks radinys kelia daugybę pavojų sveikatai, tai tiesiog stulbina“, pasipiktinimo neslėpė Ch. Evans.
 
Prabangių drabužių ir daiktų parduotuvės atstovai patvirtino, jog tokio įvykio tikrai būta. Jie atsiprašė istoriją paviešinusios moters ir patikino, jog ras būdą kaip šią problemą išspręsti.
 
 
  

Žymos: Drabužiai, Skundas, apsipirkimas internetu, Nordstorm

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…