Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2011-10-14

Po košmariškos savaitės „Blackberry“ gresia nuostolių atlyginimas

  
Po košmariškos savaitės „Blackberry“ gresia nuostolių atlyginimas Problemų turėjo vartotojai visame pasaulyje.

Šią savaitę „Blackberry“ kompanijos telefonus turintys žmonės patyrė didelių nepatogumų. Daugiau kaip tris dienas visame pasaulyje neveikė trumpųjų žinučių bei elektroninių laiškų siuntimas.

Daugelio Europos, o vėliau ir kitų žemynų vartotojų telefonai sulėtėjo, o galiausiai išvis nustojo siuntę bei priėmę trumpąsias žinutes bei elektroninius laiškus. Mobiliųjų komunikacijų įmones užplūdo pasipiktinusių klientų laiškai bei skambučiai, tačiau niekas negalėjo padėti – problema kilo iš paties „Blackberry“ gamintojų centro.
Blogiausia buvo tai, jog gamintojai taip pat negalėjo priimti pasipiktinimo laiškų ir skambučių. Praėjus keletai valandų, įmonė savo „Twitter“ anketoje pranešė trumpą žinutę, kad EMEA regione galimos ryšio problemos ir atsiprašė už sukeltus nepatogumus. Tuomet vartotojai sukruto išsiaiškinti, ką reiškia minėtasis EMEA regionas.
 
Išsprendusi ryšio problemas, „Blackberry“ komanda dar kartą atsiprašė sutrikusių vartotojų už sukeltas problemas, taip ir nepaaiškino, ką reiškia EMEA. Vėliau paaiškėjo, jog EMEA yra Europos (Europe), Viduriniųjų rytų (the Middle East) ir Afrikos (Africa) trumpinys.
 
Vartotojai ir mobiliojo ryšio bendrovės svarsto galimybę iš „Blackbeery“ bendrovės reikalauti kompensacijų. Šios įmonės telefonai yra ypač populiarūs tarp verslininkų, kuriems aktualu nuolat turėti galimybę bendrauti elektroniniu paštu.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona priekaištauja vyrui:
– Mes juk niekur nevaikštome kartu…
– Gerai, rytoj, kai nešiu šiukšles, galėsi eiti ir tu!